کد خبر: ۱۲۹۶۴۰
تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲
مسئول سازمان بسیج دانشجویی تاکید کرد؛
لزوم ایجاد بستر امیدآفرینی در جامعه توسط دانشگاه ها
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور بر ایجاد بستر امیدآفرینی در جامعه توسط دانشگاه ها و نقش بسیج دانشجویی در این راستا تاکید کرد.
لزوم ایجاد بستر امیدآفرینی در جامعه توسط دانشگاه ها
به گزارش خبرگزاری تنویر، دکتر محمدحسین کفعمی در رویداد بزرگ ایران 1435 که توسط بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد، اظهار داشت:  در دوره ایران ۱۴۳۵ دانشجو را کنشگر تربیت می کنیم تا از لحاظ تشکلی بودنش به مسائل و مشکلات کشور نگاه و با رویکرد حل مسئله ورود کند. 

 وی با بیان اینکه دانشجویان نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته‌اند افزود: دانشجویان سفیر دانش و آگاهی از بستر دانشگاه به بسترجامعه هستند و وظیفه آگاهی‌بخشی در سطح جامعه را به عهده دارند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اضافه کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی باید در مسیر آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی گام برداشته شود. 

کفعمی با اشاره به حل مسائل کشور توسط دانشجویان، گفت: طرح مسئله محوری بسیج دانشجویی در راستای ورود به حل مسائل مختلف استانی و کشوری موفق بوده و دستاوردهای مطلوبی داشته است.

وی با تاکید بر ایجاد بستر امیدآفرینی در جامعه توسط دانشگاه، به نقش بسیج دانشجویی در این راستا اشاره و تصریح کرد: بسیج دانشجویی در محیط های علمی و دانشگاهی باید نقش تعیین کننده ایفا کند تا با روحیه انقلابی و کار جهادی در جامعه نیز امیدآفرینی داشته باشد.

انتهای پیام/