کد خبر: ۱۲۹۶۴۱
تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۰
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد؛
لزوم تربیت مبلغان اقتصاد مقاومتی
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی گفت: بسیج دانشجویی طرح راه سلامت را ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی را تدوین کرده است.
لزوم تربیت مبلغان اقتصاد مقاومتی
به گزارش خبرگزاری تنویر، دکتر محمدحسین کفعمی در بازدید از مجموعه  بسیج دانشجویی استان فارس و در جمع کارکنان این ناحیه با تاکید بر توانمندسازی بدنه بسیج دانشجویی برای ادراک صحیح از جنگ اقتصادی و نقش آفرینی مؤثر در آن اظهار داشت: اردوهای پیشرفت با محوریت آشنایی با توانمندی ها، دستاوردها و مسائل اقتصادی کشور توسط بسیج دانشجویی در حال برگزاری است.

وی بر ارتقای بصیرت اقتصادی دانشجویان با آموزش و گفتمان سازی جنگ اقتصادی و اقتصاد مقاومتی تاکید و تصریح کرد: هجمه های دشمن در عرصه تحریم و جنگ اقتصادی رصد و با آن مقابله شود که در این راستا نیز طرح ریزی کنش متناسب با فضای دانشجویی در سطح دانشگاه ها صورت گیرد.


مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور خواستار تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی با هدف توسعه اقتصاد مقاومتی و مقابله با جنگ اقتصادی شد.

کفعمی سپس در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی شیراز حاضر شد و با اشاره به نظام سلامت، بر آشناساختن دانشجویان با رسالت نظام سلامت و ابعاد گسترده آن تاکید کرد و گفت: در این راستا بسیج دانشجویی طرح راه سلامت را ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را تدوین کرده است.

وی تصریح کرد: اهمیت پیشگیری، بهداشت و سبک زندگی برای دانشجویان تبیین و راهکارهای نقش آفرینی نیز نشان داده شود.

انتهای پیام/