کد خبر: ۱۲۹۶۴۵
تاریخ انتشار:۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴
بیانیه هیات اندیشه ورز بسیج شهرستان کازرون:
در واکنش به توهین وقیحانه یکی از سران
بیانیه هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون در واکنش به توهین وقیحانه یکی از سران فتنه
بسم الله الرحمن الرحیم

  عاشورای حسینی یادآور حماسه خونین کربلا، اربا اربا شدن سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش و همچنین به اسارت رفتن آل الله در راه بارور ساختن درخت تنومند تشیع علوی و زدودن ناپاکی‌هایی است که منحرفین به اسم دین به مردم عرضه می داشتند.
  البته عاشورا برای ملت ایران اسلامی یادآور فتنه های پیاپی عاشورای سال 88 است که اصحاب فتنه حلحله کنان تکیه ها و حسینیه های عزای حسینی را به آتش کشیدند و با بهانه های واهی کشور را به مدت 8 ماه به ناآرامی و اغتشاش کشیدند.
  ملت ایران در طول تاریخ خود شاهد ایستادگی و دلاور مردان فراوانی در راه دفاع از کیان و حریم آل الله بوده است و بی گمان در این میان مدافعان حرم و شهدای این قافله عظیم که در سالهای گذشته جانانه در برابر وحشیان و یزیدیان دست آموز غرب در دوران جدید ایتسادند جایگاه ویژه ای دارند.
  چه خوش سعادتی است که یکی از حسینیان دیار پایتخت تاریخ و تمدن ایران اسلامی پیش قراول و سپه سالار این قافله بود و جوانان بسیار دیگری که از این دیار پهلوان پرور در این دوران سخت و شام بلا اجازه نداند که حریم آل الله و عقیله بنی هاشم و سایر مقدسات در عراق مورد تعدی قرار گیرد.
  سرلشکر شهید حاج حسین همدانی یکی از اسطوره های بی نظیر نبردهای نامنظم در حوزه سخت و جنگهای نرم ترکیبی با حضور جانانه خود نقش حبیب سپاه اسلام را در دوران جدید به خوبی ایفا کرد تا اینکه موی سفیدش به رنگ سرخ شهادت بدل شد. لحظه لحظه تاریخ انقلاب اسلامی و زندگی این مجاهد عظیم الشان دفتر رنگارنگ از غیرت و ایستادگی و جوانمردی در راه عقیده و آرمان است.
 بدون تردید حضور گسترده مردمی در تشییع پیکر این اسطوره بی نظیر و بی همتا در سپهر تاریخ ایران اسلامی بخش کوچکی از عشق و ارادت مردم دیار هگمتانه و سراسر ایران به این پهلوان و قهرمانی است که نام اسطوره های ایرانی و یاران باوفایش سیدالشهدا را در دوران حیرت انسان از نبود معصوم زنده کرد.
   میرحسین موسوی پس از گذشت سال‌ها همچنان از ناکامی در پروژه سوریه‌سازی و تبدیل ایران به بهشت تروریست‌ها عصبانی است به گونه‌ای که نتوانسته کینه خود را از مدافعان حرم و سرداران مقاومت که محبوب ملّت بزرگ ایران هستند، پنهان نماید، و این‌ در حالی است که اگر رشادت و ایثار مدافعان حرم و سرداران مقاومت در مبارزه با داعش و تروریست‌های تکفیری نبود، اثری از ایران عزیزمان هم نبود و مطمئناً برای این فتنه‌گران امنیتی هم وجود نداشت تا بخواهند در سایه آن به چنین سخنان بی‌شرمانه‌ای روی بیاورند.
 چنین توهینی بیش از گذشته نشان داد که سیاست تساهل نسبت به سران فتنه نتیجه مناسبی نداشته است و امروز آحاد جامعه خواهان محاکمه آن‌ها می‌باشند؛ ملت شریف ایران قدر‌دان قهرمانان ملی خود هستند و آن را به مناسبت‌های گوناگون از جمله حضور بی‌نظیر در تشییع شهدای مدافع حرم و سرداران پرافتخار مقاومت نشان داده‌اند و چنین توهین‌هایی را بر نمی‌تابند.
  هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون، به نمایندگی از ملّت بزرگ ایران اسلامی، انزجار خود را به استماع این مستکبرین داخلی می‌رساند و رسماً موضع خود را مبنی بر تبری از این جریانات تا آخرین جوهر قلم اعلام می‌دارد؛ همچنین از قوه قضاییه انتظار دارد نسبت به این گستاخی و جسارت، برخورد قاطع نماید.
 هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون