کد خبر: ۱۰۵۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در بیانیه ای نوشت: انقلابی گری به عنوان منظومه ای که تنها راه برون رفت از چالش های نظام است، می بایست نصب العین همه، خصوصاً دولتمردان ایران اسلامی باشد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در بیانیه ای نوشت: انقلابی گری به عنوان منظومه ای که تنها راه برون رفت از چالش های نظام است، می بایست نصب العین همه، خصوصاً دولتمردان ایران اسلامی باشد.

متن این بیانیه بدین شرح است:
به نام خدا
امام خامنه ای : انتخابات یکی از آزمون های بزرگ ملت ایران در مقابل چشم دشمنان است.

ملت سرافراز ایران اسلامی دگر بار در 29 اردیبهشت 96 حماسه ای آفریدند و آزادی و آزادگی خود را فریاد زدند. قطعاً پیروز این انتخابات، مردم شریف ایران اسلامی و انقلاب عزیز می باشد. آنانکه این نظام و انقلاب را کامل خطاب می کنند، گزاف نمی گویند، چرا که این مردم سرافراز در طول این 4 دهه به درستی با این نظام مقدس همراهی کرده و ثابت کرده اند میزبان واقعی و صاحبان اصلی انقلاب، خودشان اند.

نکته مهم دیگر، تورق برگی دیگر از فصل ولایتمداری امت بود، بسیاری از تحلیل گرانی که دستگاه محاسباتی آنها، میزان، به نظر نمی رسید، مشارکت در انتخابات 96 را با استقبال کم مردم پیش بینی می کردند، حال آنکه سکان دار اصلی نظام، حضور با شکوه مردم را نوید داده و مردم را به درستی چون همیشه هدایت نمود و امت نیز در این راستا خوش درخشیدند. این پیروزی بر مردم، مقام عظمای ولایت و دوستداران انقلاب اسلامی در اقصی نقاط پهنای گیتی، شیرین و گوارا باد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس، این موفقیت که آغازی بر سنگین تر شدن مسئولیت دولتمردان است را بر پیروز میدان رقابت تبریک می گوید.

قدر مسلم لازم است دولت دوازدهم در راستای تحقق دولت اسلامی به عنوان سومین مرحله از مراحل تمدن ساز اسلامی گام های اساسی برداشته و تمام تلاش خود را مصروف رفع کمی و کاستی های موجود در زندگی و معیشت مردم نماید.

اشتغال و تولید به عنوان اصلی ترین مؤلفه ای که جهت تلاش ها را به خود اختصاص می دهد، نیازمند عزم جدی و مدیریت جهادی است. انقلابی گری به عنوان منظومه ای که تنها راه برون رفت از چالش های نظام است، می بایست نصب العین همه، خصوصاً دولتمردان ایران اسلامی باشد. دولت باید توجه داشته باشد که دولت هشتاد میلیون جمعیت است و این فرصت را جهت خدمت به خلق و این مردم ولایتمدار مغتنم شمارد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
96/2/30
نام:
ایمیل:
* نظر: