کد خبر: ۱۰۶۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
به همت بسیج دانشجویی کازرون برگزار شد؛
ضیافت افطاری دانشجویی با حضور جمعی از اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کازرون و خانواده آن ها در اردوگاه 1100 شهید این شهرستان برگزار شد.


حجت الاسلام محمدمسلم وافی که به عنوان مهمان ویژه این مراسم حضور داشت در جمع اعضای خواهران در سخنانی اظهار داشت: بر خلاف آنچه می پندارند، امروزه اولویت مردم مسائل اجتماعی است نه اقتصادی.

 

این کارشناس مسائل دینی و تربیتی با تأکید بر لزوم افزایش نسل بیان داشت: ما فکرمی کنیم چون اگر تعداد فرزندانمان زیاد باشد، گرفتار می شویم درصورتی که علت بسیاری از گرفتاری ها فرزند کم است.

 

وی بیان داشت: اگر كمی انتظاراتمان از زندگی را متعادل كنيم، می ‌توانيم به خوبی و خوشی زندگی كنيم. تعداد فرزندانمان هم هر اندازه كه باشد اگر به بركت و لطف خدا اميدوار باشيم، حتما نيازهای مادی هم تأمين خواهد شد.

 

وافی تأکید کرد: من باور دارم هيچ‌كسی با داشتن فرزندان زياد دچار مشكل نمی ‌شود به اين دليل كه روزی را خدا می‌رساند و تربيت بچه‌ها هم بر عهده خداست كه خود را مربی معرفی كرده است. در اين شرايط، پدر و مادر وسيله‌ای برای رساندن روزی و تربيت هستند.

 

لازم به ذکر است، حجت الاسلام محمدمسلم وافی یزدی طلبه جوان 36 ساله ای است که بعد از گذشت 20 سال از شروع زندگی خود دارای 11 فرزند قد و نیم قد، دو داماد و دو نوه است که به شدت از ايده‌ افزايش جمعيت شيعيان دفاع می‌كند.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: