آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۶۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: یکی از پیام های حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام همبستگی جهان و حمایت از جبهه مقاومت و ملت مظلوم فلسطین است.
به گزارش تنویر، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به سیلی موشکی ملت ایران به تروریست های تکفیری در سوریه، گفت: اقتدار بازدارنده و صلابت سپاه پاسداران در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی و کشور ایران با اجرای موفقیت آمیز عملیات موشکی لیله القدر  بیش از پیش برای جهانیان نمایان شد.

وی با بیان اینکه تعدادی از عناصر تاثیرگذار گروه تروریستی داعش در پِی عملیات موشکی سپاه به هلاکت رسیدند، گفت: پیام عملیات موشکی لیله القدر یک پیام اُمیدآفرین برای دوستان و وحشت آفرین برای دشمنان جمهوری اسلامی و حامیان تروریست های تکفیری است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برهم زدن امنیت کشور ایران یکی از اهداف اصلی استکبار جهانی است، گفت: نیروهای مسلح کشور در بهترین وضعیت آمادگی قرار دارند و پاسخ آن ها به هرگونه تهدید عوامل استکبار جهانی، کوبنده و دندان شکن  بوده و محدود به مرزهای جغرافیایی کشور نخواهد بود.

وی با بیان اینکه پرورش و فعالیت گروه های تروریستی تکفیری در راستای برنامه ریزی و اهداف صهیونیست ها برای منطقه غرب آسیاست، گفت: یکی از اهداف تشکیل گروه های تروریستی تکفیری سرپوش گذاشتن بر جنایات ددمنشانه صهیونیست ها در حق ملت مظلوم فلسطین و ایجاد حاشیه امن برای رژیم جعلی اسرائیل با معطوف کردن نگاه جوامع مسلمان و جهان به مسائل فرعی است.

سردار غیاثی خاطرنشان کرد: عمده جنایات و توطئه آفرینی ها بر علیه ملت های مسلمان در اتاق های فکر اسرائیلی - آمریکایی طراحی و برای اجرا به گروه های تروریستی ابلاغ می شوند.

وی با تاکید بر اینکه روز قدس نماد وحدت مسلمانان در مقابل رژیم جعلی اسرائیل است، گفت: در این روز بزرگ تمام مسلمانان جهان فارق از ملیت یکصدا شعار نابودی رژیم صهیونیستی را سرخواهند داد.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه " مقاومت " تنها راه پیروزی ملت فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی است، گفت: یکی از پیام های حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام همبستگی مسلمانان جهان و حمایت از جبهه مقاومت و ملت مظلوم فلسطین است.

وی با اشاره به تاثیرگذاری رسانه ها بر افکار عمومی در عصر حاضر، گفت: رسانه های متعهد جهان اسلام با پوشش جنایات رژیم جعلی اسرائیل، صدای مظلومیت ملت فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.
                                                                                                         
سردار غیاثی خاطرنشان کرد: مردم مومن ایران  بخصوص شهروندان شیراز سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) در ایران اسلامی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حضور گسترده ای در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: