آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۷۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: دو نهاد قوه قضائیه و سپاه پاسداران بخاطر نوع کارشان و اقدامات اثربخشی که دارند همواره مورد تهاجم دشمنان انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش تنویر، همزمان با فرارسیدن هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر به همراه جمعی از مدیران سپاه استان با علی القاصی مهر رییس دادگستری استان، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز و جمعی از مسئولان دستگاه قضایی و سازمان قضایی نیروهای مسلح در استان فارس دیدار کردند.


سردار غیاثی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه، گفت: دو نهاد قوه قضائیه و سپاه پاسداران بخاطر نوع کارشان و اقدامات اثربخشی که دارند همواره مورد تهاجم دشمنان انقلاب اسلامی هستند، به نمایندگی از خِیل عظیم کارکنان و مدیران سپاه فارس از تلاش های مسئولان قوه قضائیه تجلیل می کنیم.

وی با بیان اینکه اقتضائات استان فارس با سایر استان های کشور متفاوت است، گفت: مسئولان قوه قضائیه در استان فارس در تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)  بر سر مواضع خود محکم ایستادگی می کنند و تعامل بسیار خوبی با مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح دارند.

فرمانده سپاه فجر خطاب به مسئولان قوه قضائیه در استان فارس، گفت: سپاه فجر با تمام توان از اقدامات انقلابی مسئولان مومن و متعهد قوه قضائیه در استان فارس حمایت می کند.

وی در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه قوه قضائیه نقش اساسی در ایجاد احساس امنیت و آرامش در جامعه دارد، گفت: برخورد قاطعانه با عوامل برهم زننده امنیت جامعه بخصوص عناصر تکفیری یکی از مهم ترین رسالت های مسئولان قضایی در برهه حاضر است که خواست عمومی جامعه نیز هست.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به تلاش های خالصانه مجموعه کارکنان قوه قضائیه در راستای خدمت رسانی به آحاد جامعه، گفت: طِی سال های اخیر اقدامات بسیار خوبی نظیر استفاده از تکنولوژی روز توسط قوه قضائیه در راستای تسهیل امور مربوط به فرآیند پیگیری پرونده های قضایی صورت گرفته که افزایش رضایت مردم از دستگاه قضایی و کاهش اتلاف وقت را در پِی داشته است.

وی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه از ارکان اصلی اقتدار نظام اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: برخورد قاطعانه دستگاه قضایی کشور با متخلفانِ دانه درشت طِی سال های گذشته اعتماد مردم به نظام اسلامی را ارتقا داده و امیدواریم این روند از سوی مسئولان مومن و انقلابی این نهاد همچنان با قوت ادامه پیدا کند.


سردار غیاثی با بیان اینکه سپاه پاسداران و قوه قضائیه در کنار هم هستند و اقدامات آن ها هم پوشانی لازم را داراست، گفت: سپاه با اجرای موفقیت آمیز عملیات موشکی لیله القدر ضربه مهلکی به تروریست های تکفیری داعش وارد کرد و این پیام را به جهان مخابره کرد که امنیت جمهوری اسلامی ایران خط قرمز نیروهای مسلح کشور است.

فرمانده سپاه فجر در حاشیه دیدار با مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس با بیان اینکه تعامل بسیار خوبی بین مدیران این سازمان با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برقرار است، گفت: این سازمان نقش اساسی در پیشگیری از بروز تخلفات در نیروهای مسلح کشور و ارتقاء سلامت نیروهای مسلح کشور بر عهده دارد.

شرح تصویری این دیدار را اینجا ببینید.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: