آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۷۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۹
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: ترویج اندیشه شهدایی مانند شهید مطهری و شهید تهرانی مقدم در محیط دانشگاه به ایجاد فضای معنوی در مراکز علمی و دانشگاه ها کمک می کند.
به گزارش تنویر، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با رییس و اعضای هیئت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی شیراز دیدار کرد.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه ایجاد زیرساخت های معنوی در مراکز علمی و حضور در عرصه های پژوهشی و ورزشی در اولویت برنامه های مسئولان دانشگاه قرار بگیرند، گفت: ترویج اندیشه شهدایی مانند شهید مطهری و شهید تهرانی مقدم در محیط دانشگاه به ایجاد فضای معنوی در مراکز علمی و دانشگاه ها کمک می کند.

 وی افزود: یکی از اولویت های مهم مسئولان دانشگاه که باید به آن توجه کنند  مهیا کردن بستر دانشگاه جهت حضور موثر و موفق اساتید و دانشجویان در عرصه های پژوهشی و ورزشی است.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: دانشگاه می تواند با توجه به ابعاد کاری خود از ظرفیت های سپاه در راستای تقویت توان علمی استفاده کند و در این زمینه سپاه فجر آمادگی دارد با انعقاد تفاهم نامه به این امر جامه عمل بپوشاند.

سردار غیاثی پیش از این دیدار با حضور در آرامگاه شهدای گمنام دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و ذکر فاتحه، به مقام والای شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: