آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۸۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
در سالروز میلاد کریمه اهل بیت (ع) حضرت فاطمه معصومه (س) ، حوزه مقاومت خواهران حضرت معصومه (س) جشن با شکوهی را در باغ بسیج برگزار نمود

 در این جشن با شکوه ابتدا سرهنگ محبی فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) این روز بزرگ را به همه خواهران و جامعه زنان تبریک گفتند.

سپس حجت الاسلام حسن زاده مدیریت حوزه علمیه شهرستان به بیان فضائل حضرت فاطمه معصومه(س) و ارزش و جایگاه مقام دختر و زن در اسلام پرداختند . ایشان همچنین افزودند حضرت معصومه(س) یک الگوی کامل برای دختران جامعه امروز است و بارگاه رفیعش ملجا و معبد صالحان و عالمان و نقطه امید دین باوران است. وی همچنین شرافت خانوادگی ، مقام شفاعت و فضیلت زیارت آن حضرت را از فضائل آن بزرگوار بیان داشتند و با اشاره به حدیث امام رضا (ع) گفتند: کسی که فاطمه معصومه (س) را زیارت کند سزاوار بهشت است.

این مراسم با مدیحه سرایی مداح شهرستان آقای بحری همراه بود و از شرکت کنندگان در این جشن با شیرینی و شربت پذیرایی شد . در پایان این مراسم نیز به متربیان ، مربیان صالحین و فرماندهان پایگاه های برتر جوایزی اهدا گردید .نام:
ایمیل:
* نظر: