چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
berooz
۲۲:۰۱:۵۱
کد خبر: ۱۰۸۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی شهرستان ارسنجان در محل دفتر معاون محترم فرمانداری شهرستان ارسنجان با حضور جانشین محترم ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان،مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه و مسئولین محترم ادارات شهرستان تشکیل گردید.

به گزارش تنویر ارسنجان،در این جلسه جناب آقای زارع معاون محترم فرماندار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و خوش آمد گویی به اعضاء ، پیرامون اردو های جهادی و طرح هجرت بیان نمودند : هدف از دور هم جمع شدن ما این است که امسال در برنامه های بسیج سازندگی با مدیریت و نیت خالص در سطح شهرستان قدم برداریم . فلسفه اردوهای جهادی این است که تعدادی از جوانان ما با نیتی خیر خواهانه و بدون هیچگونه چشم داشتی ، اوقات فراغت خود را صرف کمک به خانواده های محروم و بی بضاعت روستایی می نمایند . لذا تک تک مسئولین و رؤسای ادارات می بایست حداکثر توان خود را در هر چه با شکوهتر و با کیفیت تر برگزار شدن اردوهای جهادی بکار گیرند .

در ادامه جناب سرهنگ جاویدی جانشین محترم ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان ، خواستار ارائه راهکارهای همکاری ، هماهنگی و تعامل هرچه بهتر ادارات با بسیج سازندگی در راستای کمک به برگزاری  اردو های جهادی شدند .

 جناب سرگرد محمودی مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان نیز ضمن تشکر از همکاری ادارات در سال های گذشته ، گزارش کلی از عملکرد بسیج سازندگی درخصوص چگونگی برگزاری اردوهای جهادی و طرح هجرت سال 1395 را ارائه نموده و خواستار همکاری ادارات در جهت پشتیبانی اردوهای جهادیشدند.در پایان هر یک از مسئولین محترم ادارات ، ایراد سخن نموده و پیرامون برگزاری هرچه باشکوهتر اردوهای جهادی صحبت نمودند .

در پایان مسئولین ادارات حاضر در جلسه ضمن ارائه پیشنهادات و راهکارهایی در جهت چگونگی کمک و پشتیبانی اردو های جهادی ، ظرفیت ها و امکانات خود به منظور برنامه ریزی و هماهنگی مطلوب در برگزاری اردوهای جهادی را اعلام نمودند که در نهایت مصوباتی به تصویب حاضرین رسید .نام:
ایمیل:
* نظر: