آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۰۹۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
امام جمعه قائمیه:
امام جمعه قائمیه با بیان اینکه آمریکا به دنبال خروج از برجام با هزینه ایران است، گفت: کهقطعا این فرصت از سوى ما در اختیار این کشور قرار نمی‌گیرد.
به گزارش تنویر، حجت‌الاسلام حسین انصاری در خطبه نمازجمعه امروز این شهر با اشاره به ۲۳ مرداد و پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان بر ارتش سرتاسر مسلح و جنایتکاران رژیم غاصب صهیونیستی اظهار داشت: حادثه پیروزی حزب‌الله لبنان به دنیا ثابت کرد که پیروز شدن و نجات در مقابل زورگویان و ستمگران تنها در مقاومت است و مقاومت فلسطین و حزب‌الله در میان جنبش‌های مقاومت همچون نگینی است که هر روز درخشنده‌تر از گذشته می‌شود.

انصاری با بیان اینکه آنچه که مسلم است هیأت حاکمه جدید آمریکا براى توجیه خروج خود از برجام به‌ دنیا بهانه‌تراشی می‌کند گفت: آمریکا به دنبال خروج از برجام با هزینه ایران است که قطعا این فرصت از سوى ما در اختیار این کشور قرار نمی‌گیرد و البته این به مفهوم حفظ برجام با هر هزینه‌اى نیست.

امام جمعه قائمیه گفت: در کشور ما قانون فصل‌الخطاب است؛ یعنی حرف اول و آخر را قانون می‌زند و بحث شهرستان شدن قائمیه و کوهمره از مجاری قانونی پیگیری شده است و اگر مجاری قانونی تشخیص دادند این جا باید شهرستان شود، شهرستان می‌شود و کسی حق اعتراض و سنگ‌اندازی ندارد و ما در کنار برادران عزیزمان در شهرستان‌های همجوار زندگی می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: اگر قانون صلاح و مصلحت شهرستان شدن را فعلاً نبیند ما همچون گذشته یکی از بخش‌های شهرستان کازرون هستیم و در فضای آرام با وحدت، برادری، برابری و همدلی در کنار مردم مومن و متدین دیار سلمان فارسی زندگی می‌کنیم.

انصاری با تاکید بر آنکه باز هم تکرار می‌کنم در نظام ما قانون حاکم است و همه مردم باید خود را با قانون تنظیم کنند نه قانون را با خود، خاطرنشان کرد: بر فرض تشخیص دولت مبنی بر ارتقاء دو بخش به شهرستان باز هم محدوده پیش‌بینی شده شامل امامزاده سیدحسین و مجموعه بیشابور نیست و مردم و نماینده مردم در مجلس چشم طمع به محدوده مورد نظر مردم شریف کازرون ندارند و به حساسیت‌ها در تقسیمات کشوری احترام می‌گذارند.

وی متذکر شد: به مردم عزیز و ولایتمدار یادآور می‌شوم وکیل شما در مجلس شورای اسلامی جهت ارتقاء بخش به شهرستان تلاش شبانه‌روزی کرده؛ با هرگونه توهین به دیگران، تجمع‌های غیرقانونی و تهدید به بستن راه جنوب کشور زحمات نماینده عزیز را نقش برآب نکنید؛ چراکه هرگونه نا امنی و تشنج و جوسازی سیستم تصمیم‌گیری کشور را مختل و معطل می‌کند.

امام جمعه قائمیه خاطرنشان کرد: ردم ما با مردم کازرون رفت و آمد دارند، ازدواج کردند، جمعیت زیادی از همشهریان ما در کازرون زندگی می‌کنند، معاش و معاملات ما با آنها گره خورده است، هم‌وطنان ما در آنجا مسئولیت دارند و بلعکس برادران کازرونی از قدیم‌الایام تاکنون در شهر ما اشتغال ایجاد کرده‌اند، مشغول کار و کسب هستند و به ما خدمت می‌کنند.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: سرنوشت معیشت ما و آنها به هم گره خورده است و به همدیگر محتاجیم، حتی اگر شهرستان مستقل باشیم؛ پس تنگ‌نظر نباشیم. این اتحاد و برادری و مهربانی‌ها را نباید لکه‌دار کرد؛ هرگونه عملی که سبب توهین و جسارت و تحریم بازار شود و این رابطه برادری را سست کند محکوم است و دستگاه‌های امنیتی و قضایی قطعا برخورد قانونی و سخت می‌کنند.

خطیب جمعه قائمیه تاکید کرد: به خودم و مسئولین عزیز خطاب می‌کنم فراتر از مسئولیت و ساعت کاری به فکر مردم باشید، خواب‌ها را کم کنید، از مسافرت‌های غیرضروری بپرهیزید، تفریحات را در کار ببینید و پاشنه‌های کفش را بکشید؛ چراکه این مردم زجرها کشیده و پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند، لذا شایسته خدمتند و اگر مسئولین در خدمتگزاری به مردم کوتاهی کنند مورد خشم و غضب خدا قرار می‌گیرند.

برچسب ها: آمریکا ، دنبال ، برجام ، هزینه ، ایران
نام:
ایمیل:
* نظر: