کد خبر: ۱۰۹۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
به همت بسیج دانشجویی صورت می گیرد؛
نخستین دوره اردوی تربیتی تشکیلاتی میثاق یک به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.
نخستین دوره اردوی تربیتی و تشکیلاتی به نام میثاق یک به همت بسیج دانشجویی از 7 تا 14 شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

این اردو ویژه مسؤولین کانون‌ها، پایگاه‌های بسیج دانشجویی و افراد فعال در دانشکده‌ها، با هدف انتقال تجربه، پرورش توانمندی‌ها و کادر سازی می‌باشد.

آرمین گرجیان پیرامون هدف برگزاری اردوی تربیتی تشکیلاتی میثاق یک گفت: هدف از برگزاری این اردو تربیت نیروی تراز انقلابی و ارتباط بیشتر مسئولین سابق و فعلی کانون‌ها و پایگاه‌ها جهت استفاده از تجربیات است.

وی با اشاره به دعوت از اساتید با تجریه جهت بیان مفاهیم انقلاب و بررسی مسائل روز در دوره میثاق یک افزود: برگزاری این اردو در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) اثر تربیتی و معنوی دوره را بیشتر خواهد کرد.

مسئول اردوی واحد برادران میثاق یک مطرح کرد: بسیج دانشجویی در نظر دارد این اردوی تربیتی تشکیلاتی را که میثاق نام‌گذاری شده است هر ساله به صورت مستمر برگزار کند.

تربيت نيروي تراز انقلاب إسلامی، از وظايف مهم بسيج دانشجويی

فرشته کاظمی با اشاره به وظیفه بسیج دانشجویی گفت: تربيت نيروي تراز انقلاب إسلامي به معنای نيروهايي كه بتوانند در عرصه‌هاي مختلف در جامعه پويا و صاحب نظر باشند، از وظايف مهم بسيج دانشجويي به حساب میآيد.

وی بابیان اینکه بهترين راه نيروسازي طبق بیانات رهبر فرزانه انقلاب از راه ايجاد تشكيلات است تصریح کرد: ايجاد تشكيلات از فرايض مهم هر گروهی است كه هدفی مشترك دارند.

جانشین خواهر بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه هدف در چارچوب يك تشكيلات منظم معناي روشن‌تري پيدا مي‌كند، خاطرنشان کرد: از طریق سامان‌دهي يك تشكيلات می توانيم به كاري منظم و با بازده بالاتر در زمان كمتر و با هزينه كمتری دست يافت.

کاظمی مطرح کرد: بسيج دانشجويي علوم پزشكي شيراز تلاش دارد تا با برگزاري دوره تربيتی-تشكيلاتی ميثاق یک دانشجوهای نخبه در حوزه‌های فكری و اجرايی را تربيت كند.

وی افزود: هدف از برگزاري دوره ميثاق انتقال تجربيات و كادر سازي با برگزاری كلاس‌های تربيتی جهت رشد فردی و اخلاق تشكيلاتی است که سعی شده با در نظر داشتن برنامه‌های فرهنگی مناسب بستر سالمی براي تفريح دانشجويان فراهم شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: