آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۰۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر:
سرهنگ پاسدار کوشکی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تلاش جوانان متخصص ایرانی افتخار می کند و با تمام وجود از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.
به گزارش تنویر، سرهنگ پاسدار سعید کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر از شرکت دانش بنیان اهورا دارو بازدید کرد، این شرکت دانش بنیان از فراورده های گیاهی محصولاتی منحصر بفرد در کشور و جهان تولید می کند.


سرهنگ پاسدار کوشکی با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، خطاب به کارکنان و متخصصان این شرکت دانش بنیان گفت: امروز اداره یک مجموعه صنعتی به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد و تلاش شما جوانان متخصص هم یک نوع دفاع است که البته سخت تر و پیچیده تر از دفاع مقدس است.

وی  با بیان اینکه سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان راهکار ایجاد اشتغال برای جوانان است، گفت: مسئله اصلی در اشتغال جوانان موضوع هویت بخشی به انسان و ایجاد آرامس در خانواده هاست و مسئله اقتصادی در اولویت بعدی قرار می گیرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با تجلیل از سرمایه گذاری بخش خصوصی در تاسیس شرکت اهورا دارو، گفت: شرکت های دانش بنیان علاوه بر ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان بصورت مستقیم، برای طیف گسترده ای از افراد جامعه نیز بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد می کنند.


وی با تاکید بر اهمیت حمایت مسئولان از شرکت های دانش بنیان، گفت: با تلاش جوانان مومن و متعهد، ایران اسلامی می تواند در جایگاهی فوق جهانی قرار بگیرد، همان طور که تعدادی از محصولات اهورا دارو دارای مزیت مطلق در جهان هستند و تنها در استان فارس تولید و به سراسر کشور و جهان ارائه می شوند.

سرهنگ پاسدار کوشکی با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان نظیر اهورا دارو نمونه ای از مقابله موثر با تحریم های اقتصادی هستند، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تلاش جوانان متخصص ایرانی افتخار می کند و با تمام وجود از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

تصاویر این بازدید را اینجا ببینید.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: