آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: بانک انصار در شش ماهۀ نخست سال جاری پانصد میلیارد تومان تسهیلات به حوزه کسب و کار استان فارس در راستای رفع موانع تولید، سرمایه در گردش و اقتصاد مقاومتی ارائه کرده است.
به گزارش تنویر، همزمان با هفته دفاع مقدس گردهمایی پیشکسوتان سپاه استان فارس با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر برگزار شد.

سردار غیاثی در این مراسم با بیان اینکه بخش بزرگی از حقایق دفاع مقدس در خاطرات شفاهی پیشکسوتان سپاه موجود است، گفت: اکثر پیشکسوتان نیروهای مسلح بخصوص پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس حضور داشته اند و امروز حفظ حقایق دفاع مقدس بدون خدشه و انتقال این حقایق به نسل های حاضر و آینده رسالت مهم آنان است.

وی با بیان اینکه تالیف کتاب یکی از بهترین راهکارهای حفظ و ثبت دائمی خاطرات شفاهی است، گفت: خاطرات رزمندگان دفاع مقدس و پیشکسوتان نیروهای مسلح بهترین منابع برای تولید آثار هنری فاخر نظیر فیلم های مستند و سینمایی هستند که بیشتر مورد توجه مخاطبان نوجوان و جوان قرار می گیرند

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه دفاع مقدس یک گنجینه ارزشمند و مجموعه ای از تجربیات مدیریتی گرانبها برای مسئولان کشور است، گفت: روحیه اتکاء به توان داخلی و مقاومت در برابر زیاده خواهی استکبار جهانی در دوران دفاع مقدس محقق شد و پس از دفاع مقدس نیز ادامه داشته است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی دارای نیروی انسانی جوان و دارای ظرفیت علمی منحصر بفرد است، گفت: یکی از مهم ترین وظایف مدیران کشور ایجاد اشتغال پایدار، تربیت و بکارگیری جوانان مومن، متعهد و انقلابی برای عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی است.

سردار غیاثی با اشاره به تقارن ایام عزادری ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و هفته دفاع مقدس، گفت: انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حرم اهل بیت (علیهم السلام) و سبکِ زندگی اسلامی ریشه در فرهنگ و مبانی نهضت حسینی دارند و راه امام حسین (علیه السلام) تنها راه دستیابی به سعادت در دنیا و آخرت است.

وی با بیان اینکه توجه مدیران استان به صنایع خُرد و کلان فارس راهکار رونق اقتصادی و اشتغالزایی برای جوانان است، گفت: سازمان های بسیج کارگری و بسیج مهندسین در قالب برگزاری نشست های تخصصی مدیران صنایع ضمن بررسی مشکلات واحد های تولیدی استان فارس موانع پیش روی آن ها در زمینه دریافت وام را تسهیل می کنند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نشست های تخصصی بسیج کارگری و مهندسین با حضور کارآفرینان و مدیران بانک ها برگزار می شوند، خاطرنشان کرد: بانک انصار در شش ماهۀ نخست سال جاری پانصد میلیارد تومان تسهیلات به حوزه کسب و کار استان فارس در راستای رفع موانع تولید، سرمایه در گردش و اقتصاد مقاومتی ارائه کرده که منجر به ایجاد چهار هزار شغل طِی یک سال گذشته شده و این روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه ارائه آسان تسهیلات بانکی به کارآفرینان موجب افزایش تولید، ایجاد اشتغال، و تثبیت مشاغل می شود، گفت ارتباط و تعامل سازنده سازمان های بسیج کارگری و مهندسین با مدیران بانک ها می تواند بستر مناسبی را برای ارتباط دو سویۀ مدیران صنایع با مدیران بانک های فارس برای دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی ایجاد کند.

سردار غیاثی با بیان اینکه یکی از کارکردهای مهم اقشار بسیج ایجاد بستر مناسب برای ارتباط بین متخصصان و کارآفرینان با مدیران کشور است، گفت: حضور مدیران صنایع استان فارس در نشست های تخصصی سازمان های بسیج کارگری و مهندسین و بیان مشکلات واحدهای تولیدی یکی از بهترین راهکارهای دریافت مشاوره های تخصصی اقتصادی و رفع موانع اشتغال در استان فارس است.
نام:
ایمیل:
* نظر: