آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
جانشین فرماندهی سپاه فجر:
سردار گزنی گفت: اطلاعات و آگاهی دانش آموزان و نسل جوان کشور باید نسبت به جغرافیای سیاسی و اتفاقات جدید در منطقه بروز رسانی شود و این رسالت مهم معلمان و فرهنگیان کشور است.
به گزارش تنویر، آئین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با حضور سردار ابوالفضل گزنی جانشین فرماندهی سپاه فجر و جمعی از مسولان آموزش و پرورش استان فارس برگزار شد.

سردار گزنی با بیان اینکه تقدیم سه هزار و پانصد شهید از اقشار فرهنگی و دانش آموز به انقلاب اسلامی یکی از افتخارات آموزش و پرورش استان فارس است، گفت: خدمت به مردم مسئله مهم در قبول فرصت مسئولیت هاست و رسالت اصلی معلمان و فرهنگیان تربیت نیروی انسانی جوان، مومن و متعهد برای فبول مسئولیت ها در نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت با توطئه های جدید و تهدیدات نرم فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مختلف روبرو خواهد شد، گفت: نهادینه شدن فرهنگ انقلابی و عاشورایی در آموزش و پرورش و دانشگاه بستر و زمینه ساز تربیت یک نسل جوان انقلابی برای مقابله با تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر با تشریح سیر تبدیل تهدیدات متوجه انقلاب اسلامی از تهدیدات سخت به نرم، گفت: سه مقطع مهم دانش آموزی، دانشجویی و اشتغال مقاطع مهم زندگی هستند که اکثر تهدیدات نرم نیز متوجه این مقاطع هستند، اگر آموزش و پرورش در پیش بینی تهدیدات نرم فرهنگی موفق عمل کند بدون شک در پیشگیری، رصد، اِشراف و اقدام نسبت به توطئه ها نیز موفق خواهد بود.

وی با بیان اینکه پایان عمر گروه تروریستی داعش نزدیک است، گفت: استکبار جهانی اهدافی را در ایجاد و توسعه گروه های تروریستی نظیر داعش دنبال می کرد که به آن ها دست نیافته و همه پرسی در اقلیم کردستان نیز توطئه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

سردار گزنی با بیان اینکه هدف آمریکا از حضور در منطقه تشکیل نظام های هم سو با استکبار جهانی است، گفت: یک اتاق فکر با افکار بسیار خطرناک برای منطقه در پشت صحنه همه پرسی اقلیم کردستان قرار دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا و استکبار جهانی در موضوع نظام سازی در افغانستان، عراق، سوریه و یمن شکست خورده اند، گفت: همه اقدامات آمریکا و استکبار جهانی در راستای ضربه زدن به محور مقاومت و انقلاب اسلامی طراحی شده اند.

جانشین فرماندهی سپاه فجر با بیان اینکه علیرغم تلاش های فراوان آموزش و پرورش اما محتوای نظام آموزشی نسبت به مسائل روز کامل نیست، خاطرنشان کرد: اطلاعات و آگاهی دانش آموزان و نسل جوان کشور باید نسبت به جغرافیای سیاسی و اتفاقات جدید در منطقه بروز رسانی شود و این رسالت مهم معلمان و فرهنگیان کشور است.

وی با بیان اینکه شهدای جوان مدافع حرم الگوی جامعه جوان کشور و نتیجه تربیت اسلامی و انقلابی هستند، گفت: آگاهی و بصیرت این شهدا زبانزد است و امنیت امروز کشور ایران مرهون فداکاری ایشان است.

سردار گزنی با تاکید بر اینکه تاسی معلمان به فرهنگ انقلاب اسلامی پیش نیاز تربیت نسل مومن و متعهد است، گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورز،  تربیت نیروی انسانی و زمینه سازی برای تربیت یک نسل انقلابی از دانش آموزان در آموزش و پرورش رسالت مهم  بسیج فرهنگیان است.
به گزارش تنویر، در انتهای این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار حسن زاده ریاست سابق سازمان بسیج فرهنگیان استان تجلیل و سرهنگ پاسدار شیبانی بعنوان رییس جدید سازمان بسیج فرهنگیان فارس معرفی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: