آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر:
سرهنگ پاسدار کوشکی گفت: سخنرانی توهین آمیز ترامپ و حمله وی به سپاه یک شوی تبلیغاتی براساس خیالات و اوهام رایج در آمریکا بود که دلیل اصلی آن ترس آمریکا از نفوذ معنوی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای منطقه و جهان است.
به گزارش تنویر، همایش رابطین نمایندگی ولی فقیه در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستا نشیراز با حضور حجت الاسلام محمد حاجی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر و سرهنگ پاسدار سعید کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر برگزار شد.

سرهنگ پاسدار کوشکی با بیان اینکه علت اصلی دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی این مسئله است که استکبار جهانی تحمل امور الهی را ندارد، گفت: پیشرفت و تکنولوژی نیاز جهان امروز است اما درد اصلی بشر این موضوعات نیست بلکه خدواند پیامبران را با هدف عالم کردن انسان ها و تزکیه آنان مبعوث کرده است.

وی ادامه داد: انسانی که تربیت نشده باشد اگر تکنولوژی و سلاح در اختیارش قرار بگیرد از ان ها برای آسیب رساندن و کشتن مردم بی گناه استفاده خواهد کرد.

 معاون هماهنگ کننده سپاه فجر در تشریح شاخصه های انسان هایی که می خواهند و می توانند دین خدا را یاری کنند، گفت: اولین شاخصه چنین انسانی " خودسازی " است و نماز بهترین راه برای خودسازی است، نماز درختی است که شاخه ها و برگ های آن برای زندگی انسان پُربرکت است.

وی با بیان اینکه شهادت شهیدان برای حفظ انسانیت است و ایشان متعلق به کل عالم هستند، گفت: در دوران دفاع مقدس ان هایی که در برپایی نماز مُقدم تر بودند در اجرای ماموریت ها هم موفق تر بودند.

سرهنگ پاسدار کوشکی با بیان اینکه تذکر دائمی و یادآوری وظیفه مهم حوزه نمایندگی است که بُعد ایمانی و بصیرتی بسیج را تقویت می کند، گفت: درست کردن بینش ها و اعتقادات مقدمه خودسازی است و حوزه نمایندگی باید در زمینه آشنایی بسیجیان با اسلام در راستای مومن کردن آنان را تلاش کند چون  نقش اصلی بسیج ارتقاء درجات ایمانی بسیجیان است.

وی با بیان اینکه در عرصه جنگ هدف اصلی شکستن اراده انسان ها و تسلیم شدن آنان است، گفت: سخنرانی توهین آمیز ترامپ  و حمله وی به سپاه یک شوی تبلیغاتی بر اساس خیالات و اوهام رایج در آمریکا بود که دلیل اصلی آن ترس آمریکا از نفوذ معنوی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای منطقه و جهان است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با بیان اینکه " دگرسازی "دومین شاخصه لازم برای یاری کنندگان دین خداست، گفت: کسانی می توانند دگرسازی کنند که خودساخته باشند اگر انسانی هم خوبی ها و هم  بدی ها را دوست داشته باشد حتما یک جای کار او دارای مشکل است.

سرهنگ پاسدار کوشکی با بیان اینکه حوزه نمایندگی زمانی موفق است که خودساختگی داشته باشد خطاب به مسئولان حوزه نمایندگی در بسیج محلات ، گفت: بسیج امانتی در دست شماست و اگر در انتقال مفاهیم ارزسی به بسیجیان کم کاری شود در تامین عقبۀ استراتژیک دچار مشکل خواهیم شد.

وی افزود: موضوعات مهم استفاده درست از بیت المال، اهتمام بسیجیان به حضور در نماز جماعت و ترویج سبکِ زندگی اسلامی در پایگاه های مقاومت بسیج مورد توجه رابطین حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج محلات قرار بگیرند.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با بیان اینکه " جامعه سازی " سومین شاخصه انسان هایی است که می خواهند دین خدا را یاری کنند، گفت: اگر صادقانه و مومنانه کار کنیم مردم نیز با تمام توان از ما حمایت خواهند کرد، در شیراز پانزده محله دارای آسیب های اجتماعی داریم و معضلات فرهنگی بسیاری نیز در شمال شهر مشاهده می شوند.

وی با بیان اینکه  " فراگیرسازی " چهارمین شاخصه انسانی است که می تواند دین خدا را یاری کند، گفت: حفظ و ارتقاء هویست دینی و انقلابی بسیج  رسالت اصلی حوزه نمایندگی در بسیج محلات است.

سرهنگ پاسدار کوشکی با بیان اینکه مسئولان بسیج باید سرآمد دینداری و اخلاق باشند، گفت: اگر حوزه نمایندگی در انجام ماموریت خود دقیق نباشد و سخت گیری نکند حتما در بُعد معنوی بسیج دچار مشکل می شویم.

نام:
ایمیل:
* نظر: