آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۹۸۰
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر:
سرهنگ پاسدار شفیعی گفت: ضربه زدن به نهادهای انقلابی جمهوری اسلامی ایران نظیر سپاه و بسیج یکی از اهداف اصلی رسانه های صهیونیستی است و سخنرانی توهین آمیز رییس جمهور آمریکا نیز در همین راستا انجام شد.
به گزارش تنویر، دوره آموزشی مسئولان روابط عمومی نواحی بسیج و اعضای باشگاه خبرنگاران بسیج استان فارس به میزبانی معاونت روابط عمومی سپاه فجر برگزار شد.

سرهنگ پاسدار قادر شفیعی با بیان اینکه امروز یکی از مهم ترین رسالت های بسیجیان حضور قعال در عرصه رسانه و دفاع از انقلاب اسلامی است، گفت: آموزش اصول نوین علم رسانه و ارتقاء دانش رسانه ای مسئولان روابط عمومی و خبرنگاران بسیجی یکی از راهبردهای تاثیرگذار در مقابله با جنگ نرم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در این دوره یکروزۀ آموزشی رسانه از حضور اساتید برجسته علوم رسانه و ارتباطات در جنوب کشور استفاده شد و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ضمن اطلاع از تحلیل کارشناسی پیرامون راهبردهای رسانه های د اخلی و بین المللی با جدیدترین متد خبرنویسی و اطلاع رسانی آشنا شدند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر افزود: ارتقاء توانمندی رسانه ای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه رسانه ای و حضور پُررنگ و فعال بسیجیان در فضای مجازی بر اساس نیاز انقلاب اسلامی هدف روابط عمومی سپاه فجر از برگزاری این دوره آموزشی است.

وی با اشاره به تشکیل و آغاز به کار باشگاه خبرنگاران بسیج در سطح کشور، گفت: باشگاه خبرنگاران بسیج یک بستر مناسب برای آموزش، بکارگیری و تاثیرگذاری هدفمند بسیجیان در عرصه رسانه و فضای مجازی است.

سرهنگ پاسدار شفیعی ادامه داد: ساختار باشگاه خبرنگاران بسیج بصورتی طراحی شده تا عموم بسیجیان کشور به آسان ترین روش ممکن و بصورت آنلاین به آموزش های مرتبط با حوزۀ خبرنگاری دسترسی پیدا کرده و تولیدات رسانه ای خود را در سطح رسانه های کشور منتشر کنند.

وی با بیان اینکه وظیفه مهم مسئولان روابط عمومی نواحی بسیج انعکاس خدمات بسیج در رسانه هاست، گفت: مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج حلقه وصل و مهم ترین فرد در هماهنگی و ارتباط خبرنگاران رسانه ها با دست اندرکاران برنامه های بسیج است و هر چه این تعامل بهتر برقرار شود تاثیرگذاری برنامه های بسیج نیز بیشتر می شود.

معاون روابط عمومی سپاه فجر با بیان اینکه هجمه رسانه ای به انقلاب اسلامی با هدف مخدوش کردن خدمات انقلاب اسلامی به مردم راهبرد اصلی استکبار جهانی است، گفت: ضربه زدن به نهادهای انقلابی جمهوری اسلامی ایران نظیر سپاه و بسیج یکی از اهداف اصلی رسانه های صهیونیستی است و سخنرانی توهین آمیز رییس جمهور آمریکا نیز در همین راستا انجام شد.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: