آخرین اخبار
گزارش
شهدای شاخص سال 1396سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند
شهدای شاخص سازمان بسیج؛
boletشهدای شاخص سال 1396سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
مجموعه بیتهای بارانی ۳ منتشر شد
boletمجموعه بیتهای بارانی ۳ منتشر شد
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
یادداشت و گفتگو
حاج محسن سلام...
دلنوشته ای از حاج خیر الله مزارعی در وصف شهید حججی:
boletحاج محسن سلام...
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
رابطه نمازاول وقت و رزق و روزی
یادداشت،
boletرابطه نمازاول وقت و رزق و روزی
روابط عمومی وتبلیغات سپاه فراشبند
کد خبر: ۱۱۲۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
فرمانده سپاه فراشبند در مراسم یادواره شهدای دانش آموز: اگر درس ایثار و شجاعت شهید فهمیده از کتاب های درسی حذف گردید باید بسیجیان ما دانش آموزان و معلمان انقلابی ما خواستار احیاءمجدد آن بشوند و آتش به اختیار اینجا ها معنی دارد
به گزارش تنویر فراشبند ؛ فرمانده سپاه ناحیه فراشبند صبح روز گذشته  در مراسم یادواره 86 شهید دانش آموز شهرستان فراشبند بیان داشتند؛ مجلس شهدا تقدس خاصی دارد و بسیار مقدس چراکه شهدا از خودشان رها شدن و به خدا پیوستند، و جامعه به یاد شهیدان زنده است و تاریخ ما را شهیدان زنده نگه داشته اند، و لذا ماباید دنباله رو یاد شهیدان باشیم نه با حرف بلکه در میدان عمل و شهدا ستاره های هستند که باید به آنها نگاه کنیم تا راه را گم نکنیم.

سرگرد عابدی با بیان اینکه وصیعت شهدا پیروی از ولایت فقیه هست بیان کردند؛ اعمال و رفتار شهدا برای ما درس است و یکی از این درس ها، درس ولایت مداری است، خداوند بزرگ نعمت ولایت فقیه را به ما هدیه داده است و توصیه و وصیعت شهدا پیروی از ولایت فقیه است.

فرمانده ناحیه سپاه فراشبند با توجه به سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و خصوصیات این شهید بصیر افزود؛ جوانان و نوجوانان و دانش آموزان ما باید ویژگی ها و خصوصیات های امثال شهید حسین فهمیده را بدانند و به آنها عمل کنند، و امروز دانش آموز انقلابی و بصیر بایید مانند حسین فهمیده ها باشند.

دانش آموزان و معلمان ما باید خواستار مجدد احیاء درس شهید فهمیده بشوند این یعنی آتش به اختیار


وی با اشاره به اینکه درس شجاعت و ایثار این نوجوان از کتاب های درس حذف گردید بیان کردند؛ اگر درس ایثار و شجاعت این نوجوان از کتاب های درسی حذف گردید باید بسیجیان ما دانش آموزان و معلمان انقلابی ما خواستار احیاءمجدد آن بشوند و آتش به اختیار اینجا ها معنی دارد، انقلابی گری در اینجاها معنی دارد و باید به سند بنیادین آموزش و پرورش توجه کرد نه به امثال سندهای 2030(بیست و سی)  .

فرمانده بسیج سپاه فراشبند دانش آموز را سرمایه نطام و انقلاب دانسته و اظهار داشت؛ امروز جامعه ما به جوانان و نوجوانان انقلابی و بصیر و پا به رکاب ولایت نیاز دارد و شما دانش آموزان عزیز سرمایه های این نظام و انقلاب هستید و انشاءالله آینده این انقلاب و نظام در دستان توانمند شما دانش آموزان است.

سرگرد عابدی افزود؛ امروز می بایست مراقب نفوذ دشمن بود و نباید دشمن در ما نفوذ پیدا کند و نباید شیطان برمامسلط شود  چراکه این حق شهدای ما نیست، دشمن از راه های گوناگون قصد رخنه و نفوذ دارد و یکی از این آنها فضای مجازی است، ایجاد شبه می کند و مسائل غیر اخلاقی را ترویج می دهند، وجوانان ما را مقابل دین و اسلام قرار می دهند.

فرمانده سپاه فراشبند با اشاره به جریان جعلی 7 آبان خاطر نشان کرد؛ دشمن ما جریان جعلی 7 آبان را راه اندازی می کنند، تا مردم را در مقابل نطام و دین و اسلام قرار دهند که بحمدالله این نقشه دشمن خنثی شد، و اما دشمنان این نطام و انقلاب بدانند اگر آنها جریان جعلی 7 آبان را برنامه ریزی می کنند ما نیز 8 آبان و 13 آبان را داریم.

سرگرد عابدی فرمانده سپاه فراشبند با توجه به پیشرو بودن مراسم 13 ابان فرمودند؛ در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است. انشاالله روز 13 آبان همه معلمان،دانش آموزن و مردم بصیر فراشبند با اتحاد در مقابل نظام سلطه خواهند ایستاد، تا بار دیگر لرزه بر اندام دشمنان بیندازند.

 

انتهای خبر./

نام:
ایمیل:
* نظر: