شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
berooz
۱۹:۱۴:۰۷
کد خبر: ۱۱۲۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
همزمان با یوم الله 13آبان
مراسم راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان در لارستان برگزار شد.
به گزارش تنویر به نقل از میلاد لارستان،همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، مسئولین، طلاب و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان و خیل عظیم دانش آموزان در لارستان برگزار شد.

در این راهپیمایی باشکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان شهید نصیری شهر لار برگزار شد، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعارهایی همچون امروز روز سیزده آبان است- روز تصرف دژ شیطان است و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل ومرگ برصهیونیسم خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.

در تجمع با شکوه این روز، همچنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لارستان نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) ، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.


درپایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله ۱۳ آبان ماه در ۸ بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.

اجرای گروه سرود ملی طه و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه  بود.

مراسم مشابهی نیز در بخش های اوز،جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و روستاهای بخش مرکزی با شکوه هر چه تمام برگزار شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: