جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
berooz
۰۲:۱۴:۳۸
کد خبر: ۱۱۳۰۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
سرگرد اکبری :
فرمانده سپاه سروستان گفت:دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم باید با تاسی از فرهنگ عاشورا و الگو گرفتن از شهدای دفاع مقدس از جمله حسین فهمیده راه متعالی آنان را ادامه دهند.

به گزارش روابط عمومی سپاه سروستان،سرگرد پاسدار اکبری فرمانده سپاه سروستان به مناسبت هفته بسیج با حضور در جمع دانش اموزان دبیرستان حضرت معصومه(س) گفت:دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم باید با تاسی از فرهنگ عاشورا و الگو گرفتن از شهدای دفاع مقدس از جمله حسین فهمیده راه متعالی آنان را ادامه دهند.

سرگرد اکبری افزود: دانش آموزان بسیجی باید متدین، متعهد، اخلاق مدار، علم اندوز، مدافع حریم اسلام، انقلاب و ولایت فقیه باشند و در برابر توطئه ها و تهدیدهای دشمنان با هوشیاری عمل کنند.
وی اضافه کرد: رعایت تقوا، علم آموزی و برخورداری از آمادگی های دفاعی در برابر تهدیدهای دشمن درکنار ولایت مداری، از ویژگی های اساسی داش آموز بسیجی تراز انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه سروستان تصریح کرد: اخلاص و ولایت مداری ویژگی های بارز و سرمایه های دانش آموزان شهید و رزمنده ای بود که در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از کیان نظام و میهن اسلامی از کلاس های درس عازم جبهه های حق علیه باطل شدند.
وی افزود: شهید حسین فهمیده به عنوان الگویی برای نسل نوجوان و جوان جامعه در عصر حاضر با تکیه بر فرهنگ عاشورایی و شخصیت بزرگی چون حضرت قاسم (ع) در دفاع از اسلام و انقلاب جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.
سرگرد اکبری در پایان  این دیدار گفت: تبیین فرهنگ ایثار و شهادت باید ار موضوعات اساسی  مورد توجه بسیج دانش آموزی باشدو دانش آموزان بسیجی باید بسیجی و الگو بودن خود را در علم اندوزی، اخلاق و عمل به آموزه های اسلامی و انقلابی نشان دهند

شایان ذکر است در حاشیه این دیدار فرمانده سپاه سروستان از نمایشگاه آمادگی دفاعی دبیرستان حضرت معصومه بازدید کرد

تقوا؛علم آموزی و ولایتمداری خصوصیات دانش آموز بسیجی تراز انقلاب اسلامی است
تقوا؛علم آموزی و ولایتمداری خصوصیات دانش آموز بسیجی تراز انقلاب اسلامی است
تقوا؛علم آموزی و ولایتمداری خصوصیات دانش آموز بسیجی تراز انقلاب اسلامی است

 

نام:
ایمیل:
* نظر: