آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۳۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر:
سرهنگ پاسدار کوشکی گفت: امروز فتنه گران مغبون تر از گذشته نظاره گر پیروزی های رزمندگان اسلام و نیروهای انقلاب اسلامی در صحنه های گوناگون هستند.
به گزارش تنویر، تجمع بزرگ بسیجیان شیراز بمناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با حضور سرهنگ پاسدار سعید کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با اشاره به مصادف شدن ایام هفته بسیج با پیروزی بزرگ جبهه مقاومت اسلامی در غرب آسیا، گفت: وجود و حضور بسیج  آن چیزی است که دشمنان انقلاب اسلامی را در اجرای توطئه هایشان ناکام گذاشته است.

وی افزود: حضور بسیج در صحنه های گوناگون انقلاب اسلامی از مقابله با گروهک های برانداز تا کسب موفقیت در دفاع مقدس با جانفشانی بسیجیان مظهر تولید یک فرهنگ نو در دنیا بود که امروز شاهدیم در اقصی نقاط کشور های اسلامی نظیر عراق و سوریه برای عبور از مشکلات و مقابله با تهدیدات سهمگین از همین فرهنگ بسیجی استفاده می شود.

سرهنگ پاسدار کوشکی افزود: هدف اصلی استکبار جهانی از به وجود آوردن گروه تروریستی داعش سلب امنیت از ایران بود اما امروز بیشترین ناامنی برای رژیم جعلی اسرائیل به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران با اتکا به بسیجیان شکل گرفته است، گفت: وجود و حضور بسیج موجب امنیت و آزامش در جامعه است و با اینکه هدف دشمنان انقلاب اسلامی جلوگیری از گسترش جغرافیای نفوذ معنوی و فرهنگی ایران اسلامی در سایر کشورها بود اما این نفوذ معنوی و فرهنگی همواره در حال توسعه و گسترش است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با بیان اینکه حفظ و ارتقاء مولفه های " ایمان به خدا، اقامه نماز، امر به معروف، تبعیت از ائمه اطهار (علیهم السلام) و ارتباط با قرآن " همواره مورد توجه بسیجیان قرار داشته باشد، گفت: ویژگی مهم بسیج این است که علاوه بر اینکه در قله ایمان قرار گرفته دارای بصیرتی است که باعث می شود هر زمان که دین خدا نیاز داشته باشد و ولی خدا فرمان دهد در میدان حاضر شود.

سرهنگ پاسدار کوشکی با بیان اینکه بسیج پس از دفاع مقدس با حضور فعال خود، فتنه ها را در نطفه خفه کرده است، گفت: امروز فتنه گران مغبون تر از گذشته نظاره گر پیروزی های رزمندگان اسلام و نیروهای انقلاب اسلامی در صحنه های گوناگون هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر: