آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
سپاه در خط مُقدم عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است
بیانیه سپاه فجر فارس بمناسبت سالروز تشکیل سپاه:
boletسپاه در خط مُقدم عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است
دست آمریکا پشت همه حوادث تروریستی در عراق است
دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب
boletدست آمریکا پشت همه حوادث تروریستی در عراق است
کد خبر: ۱۱۳۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
در هفته بسیج صورت گرفت
به مناسبت هفته بسیج گروه مقاومت شهید حججی روستای دهکهنه با حضور خانواده معظم شهداء , رزمندگان ,, امام جمعه بخش چاه ورز , سرهنگ عبدالله زاده فرمانده سپاه لامرد، مسئولین و بسیجیان افتتاح شد.
به گزارش تنویر لامرد، به مناسبت هفته بسیج گروه مقاومت شهید حججی روستای دهکهنه با حضور خانواده معظم شهداء , رزمندگان ,, امام جمعه بخش چاه ورز ,  سرهنگ عبدالله زاده فرمانده سپاه لامرد، مسئولین و بسیجیان  افتتاح شد.

ابتداء سرهنگ عبدالله زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد تقارن هفته بسیج همراه با پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر جنود شیطانی استکبار و صهیونیست تبریک گفت .

وی تشکیل بسیج در سال ۵۸ آنهم در زمانیکه جنگی وجود نداشت نشان از درایت و تیز بینی حضرت امام (ره) دانست .

فرمانده ناحیه بسیج سپاه لامرد تصریح کرد : بسیج خط و ربط خود را از ولایت گرفته و مسیر خودش با ولایت تنظیم کرده و مدافع خط ولایت است .
وی در ادامه افزود : بسیج منحصر به عده خاصی نیست و چتر گسترده ای است که همه را در بر می گیرد و تنها خطوط قرمز است که آن را محدود می کند .

سرهنگ عبدالله زاده گفت : هیچگاه به اندازه امروز شاهد ضعف و زبونی آمریکا و صهیونیست نبوده و امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار ودر جهان در حال تکثیر است .

وی پیروزی جبهه مقاومت در عراق و سوریه , مقاومت مردم یمن , مقاومت مردم بحرین , پیروزی اهل سنت حماس در جنگ ۳۳ روزه, جنگ ۲۲ روزه حزب الله , الگو برداری از انقلاب اسلامی دانست و با وجود تیپ فاطمیون و زینبیون در افغانستان و پاکستان آیتده نه چندان دور چنین رقم خواهد زد.

عبدالله زاده در پایان اضافه شدن رده مقاومت در روستای دهکهنه مایه نزول برکات دانست و از مردم خواست که با نام نویسی خود در فعالیت های آن شرکت کنند. 
نام:
ایمیل:
* نظر: