آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
سپاه در خط مُقدم عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است
بیانیه سپاه فجر فارس بمناسبت سالروز تشکیل سپاه:
boletسپاه در خط مُقدم عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است
دست آمریکا پشت همه حوادث تروریستی در عراق است
دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب
boletدست آمریکا پشت همه حوادث تروریستی در عراق است
کد خبر: ۱۱۳۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
باهدف ارائه آموزش‌های نوین
همایش بسیج و کشاورزی نوین در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لامرد برگزار شد.

به گزارش تنویر لامرد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد در این مراسم  اظهار داشت: واژه سنگرساز بی‌سنگر لقب گهرباری بود که امام راحل (ره) به جهاد اختصاص داد و فعالیت‌ها و تلاش‌های جهاد و بسیج به‌عنوان دو بال انقلاب بر هیچ‌کس پوشیده و مستور نیست.

برگزاری همایش بسیج و کشاورزی نوین در لامرد

حسن عبدالله‌زاده تفکر بسیجی و مدیریت جهادی را لازم و ملزوم هر کاری دانست و ادامه داد: هرجایی که از این دو خصیصه بهره برده‌ایم پیشرفت‌های زیادی به دست آورده‌ایم.

 وی ضمن تبین سیاست‌های بسیج و اوضاع کنونی منطقه، اقتدار بسیج را مردم‌داری و مردم یاری اعلام کرد.

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان لامرد نیز در همایش بسیج و کشاورزی نوین به تبیین اهداف و برنامه‌های جهاد کشاورزی در زمینه کشاورزی نوین پرداخت و اظهار داشت: در سالیان گذشته کشاورزی سنتی شهرستان حرکتی مؤثر به سمت مکانیزه شدن برداشته و مجموعه کارشناسان جهاد کشاورزی می‌کوشند این حرکت بیشتر شده و ادامه یابد.

محمدصادق فانی افزود: در همین راستا کانون بسیج مهندسین کشاورزی نیز نقش بسزایی دارد و با ارائه آموزش‌های نوین و به‌روز در پیشرفت کشاورزی شهرستان حضوری مؤثر دارد.

 وی گفت: مجموعه کشاورزی شهرستان می‌کوشد در مصرف آب بیشترین صرفه را ایجاد کرده و با استفاده از به‌روزترین ادوات کشاورزی محصولی سالم تحویل بازار کند.

به گزارش تنویر، همایش بسیج و کشاورزی نوین با هماهنگی و همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لامرد و کانون بسیج مهندسین کشاورزی ناحیه مقاومت بسیج لامرد و با حضور مهندسین بسیجی کشاورزی شهرستان، شورای کشاورزی شهرستان، کشاورزان پیشرو، تعاونی‌های روستایی و تلاش، کلینیک‌های گیاه‌پزشکی، رابطین بانوان ادارات و مدیریت‌های شهرستان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لامرد و جهاد کشاورزی در محل نمازخانه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لامرد برگزار شد که تجلیل از مهندسین بسیجی فعال درزمینهٔ تدریس دوره‌های آموزشی کشاورزی از دیگر برنامه‌های این همایش بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: