آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۳۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
طرح خط دوم آبرسانی شیراز از سد درودزن،
حفر این تونل چهار هزار و چهارصد متری در کمترین زمان و با نهایت دقت نمونه ای از کار جهادی است که توسط بازوان توانمند فرزندان انقلاب اسلامی در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) انجام پذیرفته است.
به گزارش تنویر، در سال های اخیر موضوع تامین آب آشامیدنی کلانشهرها به یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه مسئولان و مردم تبدیل شده است، در همین راستا طرح خط دوم آبرسانی شیراز از سد درودزن به مرحله اجرا درآمده است.

در راستای این طرح، عملیات حفر تونل آبرسانی به طول چهار هزار و چهارصد و چهل متر از منطقه ملوسجان (دشت بیضا)  به سمت شهر جدید صدرا توسط موسسه فجر از گروه تخصصی کربلا وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می شود.

« کارِ جهادی » هزار متر زیر زمین برای رفع تشنگی شیراز

در روزهای اخیر، فرآیند حفر این تونل که از دو سمت در حال انجام بود با رسیدن گروه های عملیاتی با نهایت دقت و بدون کمترین خطا به نقطه پیش بینی شده برای اتصال، پایان پذیرفت و هم اکنون فرآیند تخلیه آب های زیرزمینی، زیرسازی و دیواره سازی این تونل در حال انجام است.

« کارِ جهادی » هزار متر زیر زمین برای رفع تشنگی شیراز

به گزارش تنویر، در برخی از نقاط این تونل فاصله تا سطح زمین نزدیک به هزار متر تخمین زده شده است، حفر این تونل در کمترین زمان و با نهایت دقت نمونه ای از کار جهادی است که توسط بازوان توانمند فرزندان انقلاب اسلامی در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) انجام پذیرفته است.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: