آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۴۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: شکست فتنه 96 به جهانیان نشان داد انقلاب اسلامی پس از پیروزی در نبردهای فرامرزیِ منطقه دارای استحکام درونی نیز هست و ملت با بصیرت ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حضور فعال دارند.
به گزارش تنویر، آئین تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید بازرسی سپاه فجر استان فارس با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر و فرماندهان نواحی بسیج استان فارس برگزار شد.


سردار غیاثی با تجلیل از تلاش های نیروهای انتظامی، بسیج و نهاد های اطلاعاتی در راستای مقابله با فتنه 96، گفت: توطئه ها و فتنه ها بر علیه انقلاب اسلامی همچنان ادامه خواهند داشت بنابراین باید آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی حفظ کرده و ارتقاء دهیم.

وی با بیان اینکه " پیش بینی و پیشگیری " یک اصل مهم در مقابله موثر با رخداد فتنه است، گفت: فتنه 96 دارای تفاوت های اساسی با فتنه های پیش از آن در سال های 78 و 88 بود که باید توسط کارشناسان تحلیل شوند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و بسیج بر اساس قانون و مطالبات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) حافظ انقلاب اسلامی هستند، گفت: استکبار جهانی همواره به دنبال استفاده از خلاء های موجود در کشور با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی است بنابراین نباید اجازه دهیم بین مردم و حاکمیت اسلامی فاصله ایجاد شود.

وی با بیان اینکه حضور انقلابی و با بصیرت مردم در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی موجب شکست طرح فتنه 96 شد، گفت: ایجاد اجتماعات خیابانی و کشته سازی در سراسر کشور یکی از اهداف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه اخیر بود که در همین راستا قصد داشتند محموله های سلاح را از برخی استان های مرزی وارد کشور کنند.

سردار غیاثی ادامه داد: در فتنه 96 شاهد انسجام و تشکیل یک زنجیره متحد در محور دشمنان انقلاب اسلامی نظیر آمریکا، رژیم صهیونیستی، سلطنت طلب ها، منافقین و عناصر داخلی با حمایت مالی یکی از کشورها بودیم که در فتنه های پیشین این سطح از انسجام سابقه نداشت.

وی با بیان اینکه  توفیق بزرگ در شکست تمام زنجیره دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه 96 دارای پیامدهای ارزشمندی برای ایران اسلامی است، گفت: شکست فتنه 96 به جهانیان نشان داد انقلاب اسلامی پس از پیروزی در نبردهای فرامرزیِ منطقه دارای استحکام درونی نیز هست و ملت با بصیرت ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حضور فعال دارند.


فرمانده سپاه فجر در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه " پروژه مایوس سازی " محور تلاش های استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است، گفت: تبلیغات رسانه ای و عملیات روانی در راستای ایجاد نارضایتی در مردم نسبت به نظام اسلامی و مخدوش کردن اُمید جوانان نسبت به آینده انقلاب اسلامی هدف اصلی پروژه مایوس سازی است که در بستر فضای مجازی از طریق بزرگنمایی اتفاقات و شایعه سازی دنبال می شود.

وی با تاکید بر اهمیت توجه دولت به مطالبات اقتصادی مردم و تلاش مسئولان برای تحقق وعده ها، خاطرنشان کرد: سران آمریکا طِی ماه های گذشته بارها اعلام کرده اند هدف اصلی آن ها حمایت از عناصر داخلی برای تغییر نظام سیاسی ایران است.

سردار غیاثی با بیان اینکه معاونت بازرسی یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار مجموعه فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: سپاه فجر استان فارس یک سپاه انقلابی، جوان و فعال در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است و انتصابات در این نهاد بر محور استمرار حرکت انقلابی با بهره گیری از نیروهای متخصص صورت می گیرند.


به گزارش تنویر، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار سید علی خادم تجلیل و سرهنگ پاسدار علی محمد محمدی بعنوان معاون جدید بازرسی سپاه فجر معرفی شد.

شرح تصویری این مراسم را اینجا ببینید.
نام:
ایمیل:
* نظر: