يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
berooz
۰۵:۱۶:۳۴
کد خبر: ۱۱۵۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
فرهنگی تبلیغات سپاه قیروکارزین برگزار نمود؛
ابراهیم پور درادامه ابراز داشت:صبر وبصیرت از شاخصه دیگر آن بزرگوار است وموضع گیری وسخنرانیهایش در برابر دشمن غدار درکوفه وشام بقای اسلام راتضمین نمود.
به گزارش تنویر،فرهنگی تبلیغات سپاه قیروکارزین به مناسبت میلاد اسوه صبر واستقامت،حضرت زینب کبری(س)،مراسمی برگزارنمود.
دراین مراسم که در نمازخانه سپاه برگزار شد حجت الاسلام ابراهیم پور،مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه،درخصوص شخصیت والای ایشان گفت:وی همچون مادر بزرگوارش ،دفاع از ولایت وحمایت از مقام امامت را درسرلوحه مسئولیت خود می دانست واز هر فرصتی برای احقاق حقوق اهل بیت (ع)بهره می بردودراین راه تا پای جان ایستاد.
میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)
ابراهیم پور درادامه ابراز داشت:صبر وبصیرت از شاخصه دیگر آن بزرگوار است وموضع گیری وسخنرانیهایش در برابر دشمن غدار درکوفه وشام بقای اسلام راتضمین نمود.ایشان بسیار وفادار بود   که حتی بعد از شهادت امام حسین نیز تامدتی آب ننوشید.شجاعت وشهامت را نیز از پدر بزرگوارش حضرت علی (ع)به ارث برده بودکه در برابر دشمن ترسی به خود راه نمی داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قیروکارزین اشاره ای هم به جنبه معنوی ایشان داشت واظهارداشت:در همه حال چه سختی وچه آسانی عبادت با خدای خویش را فراموش نمی کردحتی در شب عاشورا وبعد از واقعه کربلا نیز نماز شب خود را بجا می آورد.وهمین معنویتش است که خداوند این همه قدرت وتحمل صبر براین مصیبت عظمی را به ایشان عطا کرده است.
میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)

میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) 
میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) 


نام:
ایمیل:
* نظر: