سه‌شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۷
berooz
۰۷:۱۷:۴۷
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
خنده تلخ به طبقه متوسط شهری!
نگاهی به فیلم «ساعت 5 عصر»
boletخنده تلخ به طبقه متوسط شهری!
یمن عقیق یلدای مقاومت
گزارش تحلیلی از قیام مردم یمن به مناسبت گذشت بیش از 850 روز از مداخله نظامی عربستان در یمن
boletیمن عقیق یلدای مقاومت
کد خبر: ۱۱۵۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
فرمانده سپاه مرودشت در جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی این شهرستان:
فرمانده ناحیه مقامت بسیج سپاه مرودشتبیان داشت: آموزش و پرورش در جامعه ی هدف خود دو رسالت مهم بر عهده دارد یکی آموزش و دیگری پرورش و سپاه تمام قد آماده است در برنامه های پرورشی به این نهاد عظیم و ارزشی یاری رساند.
به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی فارس در مرودشت؛ جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان مرودشت با موضوعات راهیان نور، میدان تیر، دهه فجر و بازرسی از مدارس با حضور فرمانده سپاه، رئیس کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان به همراه معاونت های آموزش و پرورش و مسئولین بسیج دانش آموزی در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

هاشم جمالی فرمانده ناحیه مقامت بسیج سپاه مرودشت در این جلسه ضمن تشکر از مسئولین اداره آموزش پرورش مرودشت به خاطر تعامل و همکاری های لازم بیان داشت: آموزش و پرورش در جامعه ی هدف خود دو رسالت مهم بر عهده دارد یکی آموزش و دیگری پرورش و سپاه تمام قد آماده است در برنامه های پرورشی به این نهاد عظیم و ارزشی یاری رساند.

وی اردوی راهیان نور این اردو را یکی از موثر ترین برنامه های پرورشی دانست و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری جنگ برای ما نعمت بود چرا که توانست هیجانات جوانان ما را در مسیر درست ارضا کند و جوانان ما مسیرشان از مسیر انقلاب جدا نیفتد پ در این زمان ما نیز باید از ظرفیت های درس آمادگی دفاعی، میدان تیر و اردوی راهیان نور در جهت بارور کردن هیجانات قشر نوجوان استفاده لازم را ببریم.

فرمانده ناحیه مقامت بسیج سپاه مرودشت اظهار داشت : پایه و اساس کارهای ما دانش آموزان هستند زیرا آینده سازان کشور این قشر می باشند و بسیج دانش آموزی باید به دنبال ایجاد کانون های علمی در شهرستان باشد.

خبرنگار: لیلا شکوهی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: