آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
حوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان:
boletحوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
مسعود انصاری
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۱۵۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
به مناسبت دهه مبارک فجر:
طرح ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی شهرستان سپیدان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان و بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، طرح ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی شهرستان سپیدان در ایام الله دهه فجر اجرا شد.

در این طرح با استقزار چهار اکیپ ، پایش سلامت مردم شهر اردکان و روستاهای اطراف در قالب کنترل فشار خون ، کنترل قند خون و ارجاع افراد در معرض خطر بیماریهای قلبی عروقی و دیابت به سطح تخصصی بصورت رایگان انجام گردید.

شایان ذکر است در این طرح بیش از 250 ویزیت انجام شد و داروهای خود را نیز بصورت رایگان دریافت نمودند . اطلاع رسانی اجرای برنامه های سلامت کودکان، میانسالان و سالمندان در مراکز بهداشتی درمانی سطح شهرستان در قالب توزیع تراکت انجام شد.

حضور اعضای بسیج جامعه پزشکی شهرستان سپیدان از جمله متخصصین داخلی ، پزشکان عمومی ، پرستاری ، ماما، کارشناسان بهداشت عمومی و امداد گران هلال احمر شهرستان در این برنامه قابل تحسین منجر به ارائه خدمات بهداشتی درمانی به روستاهای محروم اطراف شهر اردکان گردید .

آموزش مراقبت فشارخون ودیابت ، ویزیت بیماران درسطح تخصصی و آموزش حفظ سلامت و بهداشت عمومی و فردی مراجعین و توزیع داروی رایگان جهت بیش از 250 نفر از مردم محروم روستاهای فارسیجان، باغستان، جوزکنگری، اسفیان، کمهر و رودشیر، سنجش فشار خون مراجعین به همراه قد و وزن مراجعین ، انجام مشاوره مامایی و ویزیت زنان باردار از جمله خدمات این اعزام به مردم محروم در دهه مبارک فجر بوده است

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: