آخرین اخبار
گزارش
روسیه متعهد به فروش 500 جنگنده‌ به ایران شد
boletمیگ‌ها در راهند؟
انتشار اسناد کنگره درباره همکاری اف بی آی و دموکرات‌ها علیه ترامپ جنگ قدرت در واشنگتن را وارد مرحله جدیدی کرد
boletبزن بزن
یادداشت و گفتگو
نگاهي به فيلم سينمايي «بمب» ساخته پیمان معادی
boletهجو مرگ بر آمریکا در بمب دوتابعیتی
مداخله‌گرایی شتابنده امریکا در امور داخلی ایران
boletایران ستیزی آمریکا به سکوی حجاب رسید
کد خبر: ۱۱۵۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای فسا :
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای فسا بمناسبت 22 بهمن ماه بیانه ای صادر نمود.
به گزارش تنویر ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای فسا بمناسبت 22 بهمن ماه بیانه ای صادر نمود.
متن بیانیه بشرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم»
بی تردید خداوند سرنوشت هیچ قوم و گروهی را تغییر نمی‌دهد تا آنها وضعیت خود را تغییر دهند.(رعد/آیه11)
بدون‌شک انقلاب مردم ایران دربهمن ماه سال57 یکی از ده انقلاب بزرگ جهان و مهمترین تحول سیاسی در تاریخ ایران به شمار می‌رود؛چراکه آن روزها با حرکت وحدت آفرین و یکپارچه ملت ایران با رهبری امام‌خمینی(ره)،نظام فرتوت سلطنت برانداخته و قدرت در همه‌ی ابعاد به دست صاحبان اصلی آن یعنی مردم سپرده می‌شود.
انقلاب اسلامی ایران در کنار همه‌ی شگفتی ها و خرق عادت‌ها،در همان روز های ابتدایی حیاتش توانست اندیشه های التقاطی و ایدئولوژی های آن زمان همچون مارکس را کنار بزند و با اتکاء به اسلامیت و جمهوریت ثابت قدم پیش رود.
اگر نیک بنگریم،این نظام اسلامی‌ که اکنون در آن تنفس می‌کنیم برای آنکه بتواند با اقتدار پرچمش را به اهتزاز درآورد و استقلالش را زمینه های سیاسی، اقتصادی ، فرهنگی و امنیتی حفظ کند؛ متحمل هزینه هایی همچون از دست دادن شخصیت های برجسته ای مانند شهیدان مطهری، بهشتی،... و از همه بالاتر ریخته شدن خون گلگون هزاران جوان مومن در هشت سال دفاع مقدس شده است.
 فلذا از خود انقلاب مهم‌تر ،حفظ آن است ؛که الحمدلله مردم باغیرت و ولایتمدار  این مرز و بوم علاوه بر حفظ آن بر بنای آرمان‌های انقلاب، توانسته‌اند آن را نشر دهند و در مقابل آسیب دیدگان از آن یعنی دشمنان، باقدرت بایستند و این وظیفه ماست که این میراث گرانسنگ را با حفظ ارزش ها وباورها به نسل های بعد منتقل کنیم و این همان باور حاکمیت بخشیدن به دین خدا و متلاشی ساختن قدرت های پوشالی، شیطانی و طاغوت است.
اکنون در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان فسا اذعان میدارد دشمنان داخلی و خارجی نظام اسلامی ایران و فتنه‌گران و معاندین داخلی که مجری طرح های بیگانگان در داخل کشور می باشند، بدانند که امسال نیز همچون سنوات گذشته، مردم پرشور و ولایتمدار وبویژه جوانان مومن انقلابی با شرکت در راهپیمایی پرشکوه 22بهمن، دوباره  مشتی پولادین بردهان دشمنان این سرزمین می‌زنند و به استعمارگران جهان نشان می دهند که مشکلات اقتصادی و تحریم‌های آنها بر سر راه این نظام، مردم را از این حرکت الهی ناامید و دلسرد نکرده بلکه همت شان را نیز قوی تر کرده است و انشاءاله متحد و یکصدا با محوریت رهبر انقلاب حضرت امام خامنه ایی گامهای بلندتری را به سوی انقلاب حضرت مهدی (عج)بر می دارد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های  شهرستان فسا
نام:
ایمیل:
* نظر: