کد خبر: ۱۱۵۷۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
امام جمعه اقلید:
امام جمعه اقلید با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بر لزوم همت مسؤولان در راستای رفع مشکلات معیشتی، اشتغال، ازدواج و مسکن مردم تأکید کرد و گفت: مسؤولان باید قدر این مردم را بدانند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه اقلید، مردم ولایت مدار اقلید همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور خود بار دیگر با امام و شهدا و آرمان های والای نظام و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و شعار «الله اکبر»، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد زدند.

امام جمعه اقلید در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا اظهار، از همراهی همیشگی و حضور پرشور و حماسی مردم در عرصه های مختلف تقدیر کرد.

حجت الاسلام محمدصادق طالبی بر لزوم تلاش و همت مسؤولان و دولت مردان در راستای ادای حق مردم و حل مشکلات آن ها در زمینه های مختلف اشتغال، مسکن، ازدواج و... تأکید کرد و گفت: مسؤولان قدر این ملت را بدانند.

در ادامه نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی نیز قدردان حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال شد و از ایثار و ازخودگذشتگی مردم در عرصه های مختلف پیروزی و حفظ انقلاب و نظام سخن گفت.

سیدحسین افضلی بر نقش مردم در تداوم نظام و انقلاب تأکید کرد و اظهار داشت: دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف و فاصله ملت و نظام هستند تا بتوانند موجب تضعیف کشور و شکست ما شوند.

این راهپیمایی از مقابل ساختمان بسیج اقلید آغاز شد و با سخنرانی امام جمعه و نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی و قرائت قطعنامه در میدان شهدای این شهر به پایان رسید.

گفتنی است ، علاوه بر شهر اقلید، راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و باشکوه مردم در نقاط مختلف شهری و روستایی این شهرستان نیز برگزار شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: