آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
حوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
سرهنگ هاشمی بیان، جانشین سپاه سپیدان:
boletحوادث تیر ماه یک قلم از هزاران جنایات ضد بشری آمریکا است.
مسعود انصاری
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۱۵۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
در سالروز عملیات غرور آفرین والفجر8 برگزار گردید؛
گردهمایی کارکنان سپاه سپیدان با هدف گرامیداشت ۲۰ بهمن سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات در سپاه، در نمازخانه ناحیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان، در این مراسم سرهنگ روح الله رستمی فرمانده ناحیه طی سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، با اشاره به فلسفه نامگذاری بیست بهمن به روز حفاظت اطلاعات در سپاه، تصریح کرد: بیست بهمن سالروز عملیات غرور آفرین والفجر
۸ است که در این عملیات بزرگ به علت رعایت اصول حفاظتی دشمن غافلگیر شد و این پیروزی عظیم و باور نکردنی به دست آمد.

فرمانده سپاه سپیدان با مقایسه دو عملیات والفجر مقدماتی و والفجر ۸ ،گفت: اساسی ترین عامل موفقیت عملیات والفجر ۸ رعایت اصول حفاظتی بود.

سرهنگ رستمی حفاظت گفتار، رفتار، حیطه بندی، اختفاء و پوشش را از جمله اصول حفاظتی خواند و اظهار داشت: در صورت اطلاع دشمن از موقعیت و وضعیت ما پیروزی ما با زحمت و تلفات فراوانی همراه می شد .

رستمی افزود: دشمن امروز تجهیزات و امکاناتی را در سطح دنیا توزیع کرده که به وسیله آنها از جمله تلفن همراه، اینترنت .... بهره برداری اطلاعاتی می کند و این هشداری است که کلیه کارکنان باید در استفاده از وسایل ارتباطی به هنگام مبادله اطلاعات، مراقبت های لازم را بکند.

فرمانده سپاه سپیدان در پایان تاکید کرد: کلیه عزیزانی که در سپاه هستند اعم از پاسدار و سرباز باید توجه داشته باشند که همواره مورد توجه دشمن هستند و باید با رعایت کامل مسائل حفاظتی دشمن را در دسترسی به اهداف خود مأیوس کنند.

در ادامه برنامه کلیپ هایی در زمینه نفوذ و جنگ نرم برای آگاه سازی کارکنان پخش گردید.

برنامه فوق با اهداء جوایز به نفرات برتر مسابقه حفاظتی و اهداء تقدیر نامه به پاس زحمات کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه سپیدان پایان یافت.

نام:
ایمیل:
* نظر: