آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۶۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر :
حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده با بیان اینکه برای دستیابی به کمالات نفسانی باید با سبک زندگی اهل بیت(ع) آشنا شویم گفت : سبک زندگی امیر المومنین(ع) وحضرت فاطمه(س) فرصتی کامل و جامع برای زندگی با معیار های ارزشمند و الهی است.
به گزارش تنویر، همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده در جمع کارکنان و خواهران شاغل در درمانگاه بقیه الله (عج) شیراز گفت : زندگی حضرت زهرا(س) و حضرت علی(ع) می تواند الگویی مناسب برای زنان و مردان باشد در حالی که دشمن در تلاش است تا بتواند الگویی پلید و غیر ارزشی را ارائه دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با تاکید بر سرلوحه قرار دادن ایمان به خدا و تقوا در زندگی افزود : اگر انسان ها خدا را ناظر در زندگی خود ببینند ، هیچگونه خیانت و انحرافی در جوامع بشر اتفاق نخواهد افتاد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده با تاکید بر الگو گیری از شیوه زندگی ائمه اطهار(ع) گفت: اگر ما امروز شاهد نعمت اسلام ناب هستیم بخاطر همین تفکر معنوی و الگو گیری از شیوه زندگی ائمه اطهار به ویژه زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) است.

وی افزود : یکی از دلایل مهم فاصله گرفتن افراد جامعه از معنویت این است که مسئولین و دست اندرکاران نظام بیشتر به مسائل سیاسی پرداخته اند و کمتر دغدغه های معنوی و فرهنگی مورد توجه قرار گرفته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با تاکید بر اینکه باید در مقابل هجمه های دشمن حالت تهاجمی داشته باشیم و منفعلانه عمل نکنیم ،تصریح کرد: باید با روحیه انقلابی و جهادی و با عزمی راسخ  که برگرفته از تفکر فاطمی و علوی است در مقابل تهاجمات دشمنان ایستادگی کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده خطاب به کارکنان و خواهران شاغل در مجموعه درمانی بقیه الله (عج) شیراز گفت : هر خواهر شاغل در این مجموعه می تواند با تفکر انقلابی و جهادی ، تکریم ارباب رجوع و حفظ عفاف و حجاب فرهنگ فاطمی را ترویج دهد .
نام:
ایمیل:
* نظر: