سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸
berooz
۰۹:۱۲:۳۹
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۶۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
فرمانده بسیج دانشجویی لارستان
فرمانده بسیج دانشجویی لارستان از اعزام ۹۰ نفر از دانشجویان پسر دانشگاه‌های لارستان به مناطق جنگی جنوب کشور خبر داد.

فرمانده بسیج دانشجویی لارستان از اعزام ۹۰ نفر از دانشجویان پسر دانشگاه‌های لارستان به مناطق جنگی جنوب کشور خبر داد.

علیرضا پیرمراد در گفت‌وگو با تنویر بابیان اینکه شهدا سرچشمه معرفت و بصیرت هستند، اظهار داشت: آنچه امروز دشمنان ما را مجبور به عقب‌نشینی کرده است، رشادت‌های جوانمردانه شهداست.

وی با گرامیداشت شهدای جنگ تحمیلی، افزود: در آن دوران سخت و با وجود نوپا بودن نظام و همچنین کمبود یا به عبارتی نبود امکانات، شهدا و رزمندگان با اتکاء به معنویت توانستند دشمن تادندان‌مسلح مغرور را وادار به پذیرش شکست کنند.

فرمانده بسیج دانشجویی لارستان تصریح کرد: به منظور آشناسازی و اُنس دانشجویان با شهدا و در آستان سال نو جمعی از دانشگاهیان لارستان به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور در حال اعزام هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز تعداد ۹۰ نفر از دانشجویان پسر به وسیله ۲ دستگاه اتوبوس به این مناطق مقدس اعزام می‌شوند، ادامه داد: این اردوی فرهنگی معنوی از ۱۷ تا ۲۰ اسفندماه به مدت ۴ روز به طول می‌انجامد.

وی بابیان اینکه این گروه از دانشجویان از مناطق عملیاتی کانال کمیل، هویزه، اروندرود، علقمه، معراج الشهداء، فکه، طلائیه، شلمچه، دهلاویه و غیره بازدید خواهند داشت، اضافه کرد: در ۲۳ اسفندماه نیز تعداد ۹۰ نفر از دانشجویان خواهر از دانشگاه‌های لارستان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام خواهند شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: