آخرین اخبار
گزارش
دومین قسمت از بسته خبری 60 ثانیه منتشر خواهد شد
ان شااالله فردا شب بسیجیان ناحیه ثارالله(ع) منتظر باشند:
boletدومین قسمت از بسته خبری 60 ثانیه منتشر خواهد شد
یادداشت و گفتگو
کد خبر: ۱۱۶۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز مطرح کرد:
حجت الاسلام مصطفوی گفت:متاسفانه بعضی از جریان های سیاسی در توهین معصومین (ع) به ارزش های اسلامی مردم، ید طولایی دارند.

به گزارش تنویر پایگاه اطلاع رسانی سپاه ناحیه ثارالله شیراز؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز در پی هتاکی فردی خبرنگار به ساحت مقدس امام رضا (ع) در فضای مجازی با بیان اینکه در فرهنگ دینی و قرآنی ما نسبت به معصومین (ع) ،چون متصل به خدا و وحی هستند باید تسلیم بود. گفت: این هنر نیست که به ولی خدا جسارت کرد یا او را نقد کرد، بلکه نسبت به معصوم(ع) طبق صریح قرآن باید تسلیم بود.

وی افزود: در فرهنگ دینی اهانت به معصومین و مقدسات جایگاهی ندارد، بلکه درفرهنگ لیبرال است که به مقدسات اهانت می شود چون  آنها را در تعارض با آزادی خود می بینند.

مصطفوی گفت: فرهنگ لیبرال مقدسات را زیر پا گذاشته و کنار می زند و تقدس زدایی می کنند وبه خط قرمزهای دینی اعتنایی ندارد.

 حجت الاسلام ابراهیم مصطفوی با اشاره به اینکه ،خط قرمزهای فرهنگ لیبرال چیز دیگری است که با مقدسات دینی سازگاری ندارد، گفت: ویژگی فرهنگ لیبرال مادی و سود سرمایه و لذت بدنی و غریزی است . درحالیکه از خصوصیات انسان مومن احترام به مقدسات و حریم نگه داشتن نسبت به مقدسات است . خداوند برای مقدسات حریم خاصی قرارداده ودر فقه اسلامی احکام و آدابی برای آنها وضع کرده است تا حریم آنها محفوظ بماند.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ثارالله  شیراز گفت: متاسفانه بعضی از جریان های سیاسی در توهین معصومین (ع) به ارزش های اسلامی مردم، ید طولایی دارند.

وی افزود: اگر آن روز مجری برنامه افتتاح ستاد انتخابات آقای روحانی در ایلام با قرائت متنی به عنوان نامه به امام رضا (ع) به ساحت مقدس حضرت اهانت کرد ، آقایان برخورد می کردندو با سکوت خود تائید نمی کردند ، امروز یک خبرنگار نمای جاهل چنین اهانتی نمی کرد!

وی در پایان اظهارداشت: این حرکت سخیف را محکوم و تنفر وانزجار خود را نسبت به آن اعلام می نمائیم وازدستگاه قضایی خواهانیم برخورد جدی نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر: