آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۶۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس:
سردار ابوالفضل گزنی گفت: باید یک حرکت درونی یعنی تکامل درونی سپاه و یک حرکت بیرونی که همان تاثیر گذاری در مجموعه ی انقلاب و نظام است در سپاه صورت گیرد.
جانشین فرماندهی سپاه فجر با تاکید بر اینکه این دو حرکت باید به موازات هم انجام گیرد،خاطر نشان کرد: اگر حرکت در درون و خانواده سپاه که آن حرکت «پیشرونده» و تعالی بخش است را انجام ندهیم،حرکت دوم که تاثیرگذاری بیرونی سپاه در پیشبرد مجموعه انقلاب است ناکام خواهد ماند.

سردار گزنی با اشاره به اینکه تقابل حق و باطل همیشه در طول تاریخ وجود داشته است افزود: پاسداری و صیانت از انقلاب اسلامی وظیفه اصلی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی است و همه افراد در انجام مسئولیت های خود باید شاخصه«پاسداری از انقلاب» را محوریت کار خود قرار دهند.

جانشین فرماندهی سپاه فجر در تشریح اهداف دشمنان در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: بر هم زدن نظم و امنیت کشور در کوتاه مدت،ضربه زدن به اقتصاد کشور و به وجود آوردن مشکلات معیشتی در راستای ایجاد ناامیدی مردم از نظام در میان مدت و براندازی و مقابله با نظام و انقلاب در بلند مدت از اهداف دشمن برای سرنگونی و نابودی انقلاب اسلامی است.

به گزارش تنویر، آئین تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید معاونت فرهنگی اجتماعی، سازمان فرهنگی خانواده و سازمان بسیج مهندسین صنعت،عمران و کشاورزی سپاه فجر فارس با حضور جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس برگزار گردید.

در این مراسم سرهنگ پاسدار حسن گلزار مسئول سابق سازمان فرهنگی خانواده به عنوان مسئول جدید معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه فجر منصوب و از زحمات سرهنگ پاسدار سید سجاد فنایی تجلیل و سرگرد پاسدار ابوذر متقی پیشه فرمانده سابق سپاه پاسارگاد به عنوان مسئول جدید سازمان فرهنگی خانواده  سپاه فجر فارس معرفی شد.همچنین با تجلیل از زحمات سرهنگ پاسدار قاسم علیپور،سرهنگ پاسدار سید سجاد فنایی به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج مهندسین صنعت ،عمران و کشاورزی سپاه فجر منصوب شد.

شرح تصویری این مراسم را اینجا ببینید
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: