آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
در گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
ریشه یابی ناآرامی اخیر؛
boletدر گفت و گوی اختصاصی با جانشین سپاه سپیدان
مسعود انصاری
یکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
سرهنگ رستمی به تنویر گفت:
boletیکی از نیازهای کنونی ما وحدت بین مردم است
مسعود انصاری
امر به معروف به دنبال پیشگیری فرهنگی است نه کار امنیتی.
مسئول قرارگاه امر به معروف سپاه امام رضا (ع):
boletامر به معروف به دنبال پیشگیری فرهنگی است نه کار امنیتی.
مسعود انصاری
کد خبر: ۱۱۷۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵
همزمان با بزرگداشت هفته معلم؛
فرمانده سپاه سپیدان به همراه جمعی از پرسنل ناحیه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی و گرامیداشت روز معلم با ریاست و پرسنل آموزش و پرورش شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپیدان و جمعی از پایوران ناحیه با حضور آموزش و پرورش شهر اردکان، روز معلم را به مدیر همکاران فرهنگی تبریک گفتند.

سرهنگ رستمی فرمانده سپاه سپیدان در این نشست صمیمی با تبریک روز معلم گفت:با نفوذترین و محبوب ترین فردی که می تواند دانش آموز را در مراحل حساس زندگی یاری کند معلم است و به همین جهت دانش آموزان نیز معلم خود را بعنوان یک الگو و اسوه می پذیرند و از رفتار و گفتار و اخلاق خوب یا بد او سرمشق می گیرند و خود را با وی همسان و همانند می سازند.

سعید مهبودی ریاست آموزش و پرورش شهرستان سپیدان در این مراسم با تبریک و گرامیداشت مقام شامخ معلم، گفت: مجموعه خدوم سپاه و بسیج همواره در تمامی عرصه‌ها یار و یاور آموزش و پرورش بوده اند و به این ارگان فرهنگی کمک‌های ویژه‌ای کرده و می‌کنند.

اهدای لوح سپاس یادبود بزرگداشت هفته معلم از طرف فرمانده سپاه به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سپیدان، حسن ختام این نشست صمیمی بود.

انتهای پیام/مسعود انصاری
نام:
ایمیل:
* نظر: