آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۷۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴
فرمانده سپاه فجر فارس:
سردار سید هاشم غیاثی در دیدار با حجت الاسلام دژکام، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با یادی از حضرت آیت الله ایمانی (ره) گفت: اساس کار سپاه تبعیت از ولایت فقیه می باشد.
فرمانده سپاه فجر افزود: سپاه و بسیج در حوزه ها و عرصه های مختلف فعالیت داشته که ازجمله محوری ترین ماموریت های ما تشکیل جلسات صالحین است که جنابعالی در این زمینه صاحب تجربه هستید و امیدوارم که در آینده از وجود شما به عنوان استاد صالحین استان بهره مند شویم.

سردار غیاثی با خاطر نشان کردن اینکه تلاش ما در این ماموریت تربیت جوانان عزیزمان در طراز نظام اسلامی است افزود: امروز جامعه ما جوان است و جوانان همواره به عنوان فرصت در جوامع به ویژه در جامعه اسلامی ما محسوب می شوند که اگر ما نتوانیم برای جوانان برنامه داشته باشیم، دشمن برنامه ریزی کرده و این فرصت را تبدیل به آسیب می کند .

وی یادآور شد: جوانان ما متاثر از فضاهای مجازی که دشمن در جنگ نرم برنامه ریزی کرده است قرار دارند و ما بایسیتی در قبال برنامه های دشمن برای جوانان تولید برنامه اثر بخش کنیم.

سردار غیاثی گفت: خواص جامعه در همه حال به ویژه در بزنگاه ها بایستی نقش هدایتی در شناساندن مسیر در هدایت جامعه داشته باشند و به جامعه آرامش دهند و اگر التهابی به وجود آمد محور باشند.

وی افزود:ارتباط هدفمند خواص در قضایای اخیر استان موثر بود و بایستی این ارتباط مستمر باشد که مسئولین بتوانند در سایه آرامش به توسعه و اقدامات اثر بخش در استان بپردازند.

فرمانده سپاه فجر تاکید کرد: به دلیل شخصیت حقیقی و جایگاه حقوقی شما در فارس که از سوی رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) انتخاب شده اید، سپاه همواره بر خود لازم می داند ارتباط هدفمند داشته باشد تا بتوانیم از ظرفیت شما در برنامه های سپاه و بسیج استفاده نمائیم.

خاطر نشان می شود، صبح امروز سردار سید هاشم غیاثی فرمانده ارشد سپاه فجر به همراه تعدادی از فرماندهان این سپاه با حجت الاسلام لطف الله دژکام، امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در فارس دیدار کردند. در پایان دانشنامه 14 جلدی امیرالمومنین علی (ع)، از سوی سردار غیاثی به امام جمعه شیراز، هدیه شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: