آخرین عناوین
اعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
متکی در جمع راهپیمایان13آبان شیراز افشا کرد:
boletاعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
پیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
در پی درگذشت پدر سردار حاجی زاده انجام گرفت
boletپیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۷۸۸۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) خبر داد:
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) گفت: موکب احمدبن موسی(ع) در کربلای معلی از ۱۰ روز قبل از اربعین یعنی از ۲۸ مهرماه جاری پذیرای زائران حسینی خواهد بود.
به گزارش تنویر؛ میلاد امیری‌نژاد مسئول این کمیته اظهار داشت: موکب احمدبن موسی(ع) یکی از بزرگترین موکب‌های ایام اربعین حسینی است که همه ساله در کربلای معلی برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه محل انتخاب شده این موکب در سال جاری در نزدیک‌ترین فاصله تا حرم مطهر امام حسین(ع) قرار دارد، افزود: مسافت این موکب تا حرم مطهر سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) تنها یک کیلومتر است.

امیری‌نژاد آدرس دقیق محل برپایی موکب احمدبن موسی(ع) در کربلای معلی را اعلام کرد و گفت: این موکب در کربلا، باب الشهدای حرم مطهر امام حسین(ع)، خیابان(شارع) روضتین برپا خواهد شد.

مسئول کمیته روابط عمومی و بین‌الملل موکب احمدبن موسی(ع) گفت: موکب احمدبن موسی(ع) همه ساله از تمام زائران اربعین حسینی اعم از ایرانی و غیر ایرانی پذیرایی می‌کند.

موکب احمدبن موسی(ع) از 10 روز قبل از اربعین، میزبان زائران حسینی است

مسعود راستی، مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) با اعلام خبر فوق گفت: موکب احمدبن موسی(ع) در کربلای معلی از 10 روز قبل از اربعین یعنی از 28 مهرماه جاری پذیرای زائران حسینی خواهد بود.

وی افزود: خدمت‌رسانی موکب احمدبن موسی(ع) به زائران اربعین حسینی تا دو روز بعد از اربعین یعنی 10 آبان‌ماه در کربلای معلی ادامه خواهد داشت.

راستی با تأکید بر اینکه امسال علی‌رغم مشکلات مالی و اقتصادی مردم، ما هیچ کاهشی در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نخواهیم داشت، گفت: موکب احمدبن موسی(ع) از تمام زائران اربعین حسینی اعم از ایرانی و غیر ایرانی و از هر نژاد و طیفی پذیرایی می‌کند.

مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) در بخش دیگری از سخنان خود از عدم همکاری برخی از ادارات استان فارس برای خدمت‌رسانی این موکب انتقاد کرد و گفت: علی‌رغم اینکه ما هزینه‌های اقلام مورد نیاز خود را از محل نذورات مردمی پرداخت می‌کنیم اما متأسفانه برخی از ادارات استان فارس با ما همکاری نمی‌کنند.

وی تأکید کرد که موکب احمدبن موسی(ع) متعلق به تمام مردم فارس بوده و تمام هزینه‌های آن از محل نذورات مردمی این استان تهیه شده و برای زائران امام حسین(ع) هزینه می‌شود که تمام مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: