آخرین عناوین
اعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
متکی در جمع راهپیمایان13آبان شیراز افشا کرد:
boletاعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
پیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
در پی درگذشت پدر سردار حاجی زاده انجام گرفت
boletپیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۷۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
طی پیامی صورت گرفت؛
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی از فرماندهان و مسئولان برگزارکننده رزمایش سراسری خدمت بسیج تقدیر کرد.
به گزارش تنویر؛ حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه با صدور پیامی از زحمات یک ماهه فرماندهان و مسئولان برگزار کننده رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

به حمد و الهی و به مدد مساعی و تلاش جهادگونه شما انصار بی بدیل رهبری و فرماندهان محترم سپاه اسلام، رزمایش غرورآفرین و عاشورایی محمد رسول الله صلی الله علیه و اله 2 تحت عنوان گروه های جهادی و گردان های بیت المقدس به عنوان همایش و تجسمی شکوهمند از تجدید بیعت ملت حماسه آفرین ایران اسلامی با مقتدا و رهبر خود به منصه ظهور نشست و خط بطلانی محکم بر اوهام شوم بدخواهان این نظام مقدس اسلامی کشیده شده و برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار فرزندان این مرز و بوم ثبت گردید.

در این مجال بر خود فرض می دانم مراتب قدردانی خود را اعلام نموده و از زحمات یک ماهه شما فرماندهان و مسئولان عزیز در برگزاری این گردهمایی خطیر و پر اهمیت در سراسر کشور به ویژه یکصد هزار نفری مورخ 12/7/97 در ورزشگاه آزادی کمال تشکر را به عمل آورم.

از خداوند متعال مسئلت می نمایم تا همواره تحت توجهات حضرت ولیعصر(اروحنا فداه) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) موفق و منصور باشید.

عبدالله حاجی صادقی
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نام:
ایمیل:
* نظر: