کد خبر: ۱۱۷۹۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) شیراز گفت: ۲۰ گروه جهادی بسیج در شمال شیراز به اجرای خدمات محرومیت‌زدایی می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار جهادی از شیراز، سرهنگ سید حسین حسینی در تشریح اقدامات گروه‌های جهادی اظهار داشت: تابستان امسال  بیش از ۲۰گروه جهادی بسیج در محله‌های شمال شیراز فعالیت عمرانی و فرهنگی داشتند و در تعمیر و تکمیل ۱۰ خانه کم بضاعت کمک کردند.  

وی در حاشیه بازدید از طرح‌های محرومیت‌زدایی حاشیه شمال شیراز گفت: فعالیت محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی  رویکرد بسیج در محلات مورد هدف است. 

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) شیراز خاطر نشان کرد: در دو منطقه قصر قمشه و گویم به عنوان محلات مورد هدف  طرح‌های محرومیت‌زدایی  با اجرای برنامه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در قالب طرح شهید اسکندری است. 

سرهنگ حسینی تصریح کرد: با کمک گروه‌های جهادی بسیج ۱۰ خانه افراد کم‌بضاعت  که محل سکونت آنان نیاز به تعمیر و مرمت داشت، تعمیر و مرمت شد.


وی افزود: قریب به ۴۰۰ بسته لوازم‌التحریر و ۱۰۰ بسته حمایتی مواد غذایی در بین نیازمندان توزیع شده همچنین مسابقات فرهنگی محله‌ای و مشاوره گروهی در محله‌ها در راستای کمک به معضلات اجتماعی  برگزار شده است. 

فرمانده ناحیه بسیج سپاه محمد رسول‌الله (ص) شیراز  در تشریح برنامه‌های محرومیت‌زدایی بسیج در شمال غرب شیراز گفت: احداث و تکمیل مسجد، راه‌اندازی مرکز مشاوره و انجام مشاوره‌های پیشگیری از اعتیاد، احداث زمین ورزشی، تعمیر منازل افراد کم بضاعت، اهدای بسته‌های حمایتی مواد غذایی و ارائه خدمات پزشکی و ویزبت رایگان از جمله برنامه‌های در دست اقدام است.

نام:
ایمیل:
* نظر: