آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۷۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
مدیر روابط عمومی سپاه فجر فارس در حاشیه همایش خبرنگاران افتخاری بسیج:
مدیر روابط عمومی سپاه فجر فارس گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، قصد داریم خبرنگاران متعهد بسیجی را به سلاح علم و تخصص تجهیز کنیم تا بتوانند در حوزه رسانه و خبر مقابل هجمه های ناجوانمردانه و نابرابر جبهه کفر بایستند.
به گزارش تنویر؛ سرگرد پاسدار جلال یارمحمدی مدیر روابط عمومی سپاه فجر فارس از برگزاری همایش خبرنگاران افتخاری بسیج با حضور نیروهای داوطلب از نواحی شهر شیراز خبر داد و گفت: رسانه ها در دنیای امروز حرف اول را می زنند و بسیج با توجه به ظرفبت فوق العاده ای که از لحاظ نیروی انسانی متعهد دارد، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

تجهیز خبرنگاران افتخاری بسیجی به سلاح علم و تخصص

وی افزود: این همایش با هدف ارتقاء سطح کیفی و تخصصی خبرنگاران افتخاری بسیجی در نواحی شیراز که علاقه مند به کار خبری و فعالیت رسانه ای می باشند برگزار شد و برای تحقق این مهم از اساتید مربوطه استفاده و دو موضوع «آموزش خبر نویسی» و «سواد رسانه و فضای مجازی» در قالب کارگاه آموزشی تدریس شد.

یارمحمدی ادامه داد: هر چه دانش و مهارت های تخصصی خبرنگاران افتخاری بسیج با  پیشرفت های علمی و تغییرات فن آوری و تکنیک های نوین خبری و رسانه ای هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد، میتوانند با تفکر بسیجی در راستای رسالت خود  که همانا جنگ با ابررسانه‌های جبهه کفر جهانی است که دائماً علیه نظام اسلامی تبلیغات مسموم می‌کنند، قدم های بهتری بردارند.

مدیر روابط عمومی سپاه فجر فارس در ادامه خاطرنشان کرد: تأکیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان دیده بان انقلاب، از ضرورت پرداختن به این حوزه حکایت دارد و بسیج همیشه در خط مقدم اجرای فرامین فرمانده معظم کلّ قوا قرار داشته و در این زمینه نیز طبق فرمایشات ایشان، قصد داریم نیروهای متعهد را به سلاح علم و تخصص تجهیز کنیم تا بتوانند در حوزه رسانه و خبر مقابل هجمه های ناجوانمردانه و نابرابر جبهه کفر بایستند.
نام:
ایمیل:
* نظر: