آخرین عناوین
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۸۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
امام جمعه شیراز:
امام (ره) می فرمودند «پشه ها وقتی می خواهند بمیرند، بیشتر از همیشه جولان می دهند» و جولان امروز آمریکا نیز بخاطر اینست که در دنیا مرگش نزدیک شده و دیگر نمی تواند به عنوان یک قدرت جهانی عرض اندام کند.

به گزارش تنویر؛ آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه جانشین سپاه فجر فارس در جمع پاسداران سپاه فجر گفت: اگر بخواهیم برای بنیان مرصوص یک مثال بزنیم، بحمدالله باید بگوئیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنیان مرصوص است.

وی افزود: از آغاز انقلاب تا به امروز هرکجا کاری از کارهای انقلاب زمین مانده بوده است، سپاه پاسداران مردانه و محکم وارد میدان شده و بحمدالله پیروزمندانه از این میدان ها خارج شده است.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: آمریکا هنوز باور نکرده است که دیگر آن هژمونی بعد از جنگ جهانی دوم برای خودش ایجاد کرده بود را ندارد و آمریکا نیز مانند سایر مستکبرین عالم، تا زمین نخورد باور نمی کند که دیگر از آن هیمنه افتاده است.

آیت الله دژکام خاطر نشان کرد: بعد از جنگ جهانی دوم به دلیل لطمه هایی که متحدین و اروپایی ها خورده بودند، آمریکا توانست عرض اندامی کرده و حدود 70 سال میدان داری کند، اما همچنان خیال می کند همان وضعیت وجود دارد که این خود خیال هیچ و باطلی است.

وی ادامه داد: امام (ره) می فرمودند «پشه ها وقتی می خواهند بمیرند، بیشتر از همیشه جولان می دهند» و جولان امروز آمریکا نیز بخاطر اینست که در دنیا مرگش نزدیک شده و دیگر نمی تواند به عنوان یک قدرت جهانی عرض اندام کند.

امام جمعه شیراز بیان داشت: چهار سال است که از لحاظ اقتصادی، آمریکا از چین عقب افتاده است و حضور آنها در منطقه غرب آسیا و فشار آوردن به ایران به این دلیل است که خیال می کند با این کارها می تواند جایگاه گذشته اش را به دست بیاورد که البته چنین نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس در پایان گفت: حرکت چهل ساله انقلاب اسلامی ایران به نفع مستضعفین و بر علیه مستکبرین بوده است و امروز عَلم مبارزه با استکبار به دوش شماست و 13 آبان نیز نمود یک حرکتیست که به پیروزی نهایی منتهی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: