آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۸۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج) شیراز:
فرمانده سپاه بقیه ا... (عج) شیراز طرح شهید بهنام محمدی را در راستای محقق شدن آرمان های شهدا دانست.
به گزارش تنویر؛ سرهنگ دوم پاسدار محمد جعفر دوستدار فرمانده سپاه بقیه ا... (عج) شیراز در جمع دانش آموزان و مدیران ناحیه 3 آموزش و پرورش گفت: اجرا شدن طرح شهید بهنام محمدی در سطح مدارس در راستای محقق شدن آرمان های شهدا می باشد.

وی در این مراسم که در سالن جلسات ناحیه 3 آموزش و پرورش شیراز  و با حضور شهسوار معاون آموزش و پرورش و برخی از مدیران و دانش آموزان عضو طرح شهید محمدی ناحیه 3  برگزار شد، گفت: طرح شهید بهنام محمدی یکی از بهترین برنامه هایی است که توسط ریاست سازمان بسیج و وزیر محترم آموزش و پرورش با هدف انجام فعالیت های فرهنگی در سطح  کشور ابلاغ گردیده است که نیاز به همت و ابتکار مسئولین مربوطه در سطح بسیج و آموزش و پرورش و مدارس دارد.

سرهنگ دوستدار تصریح کرد: امروز دشمنان علیه نوجوانان کشور برنامه ریزی کرده اند تا  بین آنان و دین فاصله بیندازند، باید توجه داشته باشیم با انجام فعالیت و برنامه های منظم و زیبا نقشه های دشمنان را خنثی نمائیم  چرا که ما دینی داریم که در دنیا بی نظیر است.

وی افزود: باید فرصت های اساسی را قدر بدانیم  و اگر برنامه ها و فعالیت ها خوب باشد باید اهدافش در مدارس، مسجاد و آن منطقه خود را نشان دهد و اجرای یک برنامه خوب لازمه‌اش آن است که خوب،دقیق و منظم باشد و کمترین بی نظمی در آن راه پیدا نکند.

فرمانده سپاه بقیه ا... (عج) ضمن تأکید بر اهمیت معنویات خصوصاً نماز، خواستار انجام فعالیت ها با توسل به اهل بیت (ع) و توکل به خدا شد و خاطر نشان کرد: در فعالیت های فرهنگی محوریت را نماز برای نوجوان در طرح مسجد قرار دهیم و قرارهایمان و برنامه هایمان همراه با نماز باشد.

وی با تاکید بر اینکه سپاه بقیه ا... (عج) تمام توانش را برای موفقیت این طرح در اختیار نوجوانان قرار می دهد، افزود: برای تربیت نوجوانان در مقابل این همه خطرات و تهاجمات دشمنان لازم است همه بسیج شویم، چرا که آینده کشور بدست این نوجوانان رقم خواهد خورد.

در ادامه معاون پرورشی ناحیه 3 آموزش و پرورش شیراز در خصوص انجام هرچه بهتر طرح شهید بهنام محمدی توضیحاتی را ارائه کرد و در پایان برخی از دانش آموزان و مدیران مدارس دیدگاهها و نظرات خود برای اجرای هرچه بهتر طرح را بیان کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: