آخرین اخبار
گزارش
22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
bolet22 بهمن 93
هانیه پورحسین/ خبرگزاری ایسنا
22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
bolet22 بهمن 93
محسن تورع/ خبرگزاری نسیم
22 بهمن 93
عباس امیری/ روزنامه سبحان
bolet22 بهمن 93
عباس امیری/ روزنامه سبحان
کد خبر: ۱۱۹۲۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
روابط عمومی بسیج رسانه فارس خبر میدهد:
چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزیدگان خود در سطح ملی را شناخت و در این میان، سه تن از خبرنگاران و عکاسان استان فارس حائز مقام برتر شد.
به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس، در آیین پایانی این جشنواره که دوشنبه با حضور دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حوزه هنری انقلاب اسلامی در تهران برگزار شد، خبرنگار ایرنا با نگارش گزارشی با عنوان 'چند می گیری تصادف کنی' مقام دوم بخش گزارش این جشنواره را به دست آورد.
افشارپور اول آذرماه گذشته در آیین اختتامیه استانی جشنواره ابوذر در فارس در 2 بخش جداگانه گزارش و خبر، حائز مقام های نخست شده و به مرحله کشوری راه یافته بود.
در آیین اختتامیه مرحله کشوری جشنواره رسانه ای ابوذر، همچنین احمدرضا مداح از خبرگزاری برنا فارس موفق به کسب رتبه دوم در بخش عکس شد.
مرضیه امیری از پایگاه خبری شیرازه نیز موفق به کسب رتبه اول در بخش خبر شد.
در این جشنواره به دلیل کسب بیشترین تعداد جوایز و همراهی بخش زیادی از رسانه های استانی جایزه ویژه ای به مصطفی اژدری رئیس بسیج رسانه استان فارس تقدیم شد.
چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف ارتقا و غنی‌سازی تولیدات انقلابی‌محور رسانه‌ها به همت سازمان بسیج رسانه برگزار شد.
مخاطبان این جشنواره رسانه ای در قالب های خبر، مقاله، عکس خبری، موشن‌گرافی، تیتر، گزارش، مستند و کاریکاتور برای آثار منتشرشده در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری با یکدیگر رقابت کردند.
این دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر در محورهای اصلی مقاومت، دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بسیج و حوزه‌های اقدام، بصیرت و دشمن‌شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی و دستاوردهای 40 سالگی انقلاب اسلامی برگزار شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: