آخرین عناوین
اعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
متکی در جمع راهپیمایان13آبان شیراز افشا کرد:
boletاعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
پیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
در پی درگذشت پدر سردار حاجی زاده انجام گرفت
boletپیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۹۹۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
تعامل سپاه فجر و صدا وسیمای فارس
فرمانده سپاه فجر استان فارس با قدردانی از تلاش‌های مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکز فارس بر هم افزایی و تقویت تعامل این دو نهاد تاکید کرد.
    تعامل سپاه فجر فارس و صدا و سیما در برنامه‌سازی تقویت می‌شود

 فرمانده سپاه فجر استان فارس به اتفاق نماینده ولی‌فقیه در این نهاد و تنی چند از فرماندهان با حضور در صدا وسیمای استان از تلاش شبانه‌روزی معاونان، مدیران و همکاران رسانه استانی در تبیین و تبلیغ دستاوردها وخدمات چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انعکاس موفق شکوه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلیل کرد.

سردار غیاثی تفکر حاکم بر صدا وسیمای فارس را تفکر بسیجی و عملکرد آن را جهادی و انقلابی توصیف کرد و افزود: با ورود به دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی ایران رسالت همه ما به ویژه صدا وسیما بیشتر شده است.

شناسنامه شهدای رسانه در صدا و سیمای فارس رونمایی شد  

فرمانده سپاه فجر استان فارس به تلاش شبانه روزی صدا وسیما در مقابله با جنگ نرم دشمن در قالب قرارگاهی فعال اشاره و تصریح کرد: صدا و سیما در تقویت انگیزه و ارتقاء معرفتی مخاطبان به دور از افراط و تفریط با بهره‌مندی هوشمندانه از ظرفیت های موجود استان به ویژه استفاده از جوانان و نوجوانان موفق به جلب نظر و اعتماد مخاطبان شده است و این مهم دستاورد بزرگی است که باید قدر آن را دانست و برای حفظ آن کوشید.

سردار غیاثی تعامل بسیار نزدیک و صمیمت حاکم بین سپاه فجر استان و صدا و سیمای فارس را ستود و با اشاره به ماموریت های متعدد و متنوع بسیج و سپاه در راستای خدمات بیشتر به مردم رسانه استانی را همراه همیشگی سپاه و آشنا با وظایف و تکالیف بسیج معرفی کرد و تصریح کرد نگاه حمایتی صدا وسیما ازبسیج مشهود و ملموس است.

وی وظیفه انقلابی سپاه و صدا و سیما را ایجاد امید، انگیزه و نشاط در بین مردم دانست و از برنامه ریزی وسیع سپاه فجر استان برای تحقق این مهم  خبرداد و گفت: در روزهای آینده کاروانی متشکل از هزار جهیزیه برای نوعروسان استان در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر توزیع می‌شود.

غیاثی در ادامه به  استناد گزارش‌های دریافتی و مشاهدات میدانی گفت: رسانه استانی فارس به خوبی توانسته است در عرصه های تولید برنامه جایگاه ویژه ای را کسب کند. در بخش سیگنال رسانی به ویژه مناطق محروم نیز موفق عمل کرده است و این کارنامه قابل قبول نتیجه باور مدیران و کارکنان این دستگاه به کار جهادی با تفکر بسیجی است.

مدیرکل صدا وسیمای فارس نیز در این  نشست از توجه و دقت نظر فرماندهی سپاه فجر و نگاه مثبت وی به مجموعه صدا وسیما قدردانی کرد و با اشاره به ارتباط بسیار مطلوب و نزدیک بسیج و صدا وسیما گفت: همواره از حمایت سپاه و پشتیبانی همه جانبه فرمانده محترم آن برخوردار بوده ایم و اینک با ورود به دهه پنجم انقلاب با انگیزه ای بیش از گذشته و با 
هم افزایی دو نهاد زیر نظر مقام معظم رهبری تمام تلاش خود را برای شادی دوستان و دوستاران ملت ایران و یاس و ناامیدی دشمنان به‌کار می‌گیریم.

سهرابی میزان تعاملات سپاه و صدا و سیما در حوزه های مختلف به ویژه در عرصه جنگ نرم را رو به رشد توصیف کرد و افزود: مسیر و راه ما روشن است و نسخه نجات بخش کشور اتکاء به توان و ظرفیت داخلی با نگاه جهادی و انقلابی و تفکر متعالی بسیجی است و صدا وسیما همه ظرفیت‌های خود را برای آنچه که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم ترسیم فرموده‌اند بکار می‌گیرد و در این مسیر همراهی حامی مقتدر چون سپاه  گام‌هایمان را در راستای اهداف و برنامه‌های برنامه‌ریزی شده مستحکم‌تر می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر نیز با گرامیداشت میلاد حضرت  فاطمه زهرا و همچنین تولد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موفقیت صدا وسیما را تبریک گفت و تداوم این موفقیت ها را در گرو عمل به دستورات بزرگان دین دانست.

در پایان این نشست دو ساعته که با اهدای لوح تقدیر توسط فرمانده سپاه فجر به مدیرکل و معاونان صدا وسیمای فارس همراه بود، مدیران صدا وسیما به بیان نظرات خود و رااه‌های گسترش همکاری پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر: