آخرین عناوین
اعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
متکی در جمع راهپیمایان13آبان شیراز افشا کرد:
boletاعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
پیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
در پی درگذشت پدر سردار حاجی زاده انجام گرفت
boletپیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۰۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: انتقال پیام شهدا وظیفه همه ماست و مطالبه شهدا از نسل های حاضر و آینده این است که مانند آنان عمل کنند.
به گزارش تنویر، یادواره شهدای بیمارستان مسلمین شیراز با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر و جمعی از خانواده های شهدای استان فارس برگزار شد.

سردار غیاثی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (علیهم السلام)، گفت: ماه رجب ماه پر فضیلتی در کنار ماه های شعبان و رمضان است و بهترین فرصت برای بهره بردای معنوی انسان است.

وی با تجلیل از غیرت، شرف و جوانمردی شهدا، گفت: ملت ایران استقلال و عزت خودش را مرهون خون شهدا می داند و برای اینکه بتوانیم در مسیر شهدا باشیم کار سختی در پیش داریم.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر لزوم مطالعه وصیت نامه شهدا، ادامه داد: اهداف شهدا راهنمای نسل های حاضر و آینده است و برای شناخت شهدا و پیمودن مسیر آنان نیاز به بصیرت است.

وی با بیان اینکه پیام شهدا ایستادگی و حفاظت از انقلاب اسلامی تا پای جان بوده است، گفت: انتقال این پیام وظیفه همه ماست و مطالبه شهدا از نسل های حاضر و آینده این است که مانند آنان عمل کنند.

سردار غیاثی افزود: مومن انقلابی مانند شهدا فکر می کند، مسیر را تشخیص می دهد، عمل او بهنگام و براساس بصیرت و اخلاص است.

وی با اشاره به اینکه دشمن همه ابزار را در جنگ نرم فرهنگی و اقتصادی پای کار آورده است، گفت: مانوس شدن با قرآن و فرهنگ شهدا جوانان را از آسیب ها مصون می کند.

 فرمانده سپاه فجر افزود: اهدای جهیزیه به زوج های کم بضاعت، برپایی بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم و ... نمونه هایی از طرح ها و فعالیت های محرومیت زدایی و خدمت رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مردم هستند.

در این مراسم همچنین آئین وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم اهل بیت (علیهم السلام) برگزار شد و از خانواده شهدای فرماندهی بهداری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجلیل شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: