آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
وعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
توسط واحد فرهنگی حوزه5بسیج امام باقر(ع) انجام شد :
boletوعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
کد خبر: ۱۲۰۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
فرمانده سپاه بقیه الله(عج)شیراز
فرمانده سپاه بقیه الله(عج)شیراز خبر داد: اهداء170سری جهیزیه جهت ازدواج آسان به خانوادههای نیازمند در شیراز انجام شد.

سرهنگ دوم پاسدار مجید علیپورفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه ا...(عج)شیراز در جوار حرم مطهر احمد بن موسی(ع)بیان داشت: در راستای حمایت از ازدواج آسان توسط سپاه بقیه ا...(عج) شیراز 170سری جهیزیه به خانوادههای نیازمند در منطقه استحفاظی سپاه بقیه ا...(عج)شیراز اهداء شد..

وی اشاره نمود: این جهیزیه های از مجموعه1000جهیزیه می باشد که توسط سپاه فجر به خانوادههای نیازمند صورت گرفته است که 170جهیزیه مربوط به خانوادههای نیازمند سپاه بقیه ا...(عج)می باشد که توسط بسیج سازندگی ناحیهع به خانوادهها تعلق گرفته است.

سرهنگ دوم پاسدار علی پور افزود:این جهیزیه ها با شناسائی و معرفی افراد نیازمند توسط پایگاههای مقاومت بسیج و حوزههای مقاومت بسیج سپاه بقیه ا...(عج) شیراز به بسیج سازندگی ناحیه انجام شده که توسط معاونت آماد و پشتیبانی به خانوادههای نیازمند اهداء شده است.

وی تصریح داشت: این برنامه خیر خواهانه توسط فرماندهی سپاه فجر در راستای تروزیج ازدواج آسان جهت زوج های جوان نیازمند انجام شده که خانوادههای نیازمند اهداء شده است.

وی خاطر نشان کرد:خانوادههای نیازمندی که احتیاج دارند به جهیزیه زوج های جوان هایشان به نزدیک ترین حوزه مقاومت بسیج مراجعه فرمایند تا در صورت تامین بودجه و جهیزیه به خانوادههای عزیز اهداء شود.

فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)تاکید کرد: تامین این جهیزیه های در راستای حمایت از کالای ایرانی همه اقلام تولید داخل بود که با توجه به نیاز خانوادهها  بسته ها متفاوت بوده  و با توجه به احتیاج خانواده ها در راستای ازدواج زوج های جوان تهیه شده است.

سرهنگ علی پور در پایان یادآور شد: در راستای حمایت از خانوادههای نیازمند توزیع بسته های معیشتی بین هزاران خانواده در نوبت اول به پایان رسیده که ان شاء ا... درروزهای پایانی سال 97و ایام نوروز98نوبت دوم بسته های معیشتی بین خانوادههای نیازمند تقسیم خواهد شد
نام:
ایمیل:
* نظر: