آخرین عناوین
اعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
متکی در جمع راهپیمایان13آبان شیراز افشا کرد:
boletاعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
پیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
در پی درگذشت پدر سردار حاجی زاده انجام گرفت
boletپیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۰۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱
فرمانده لشکر عملیاتی مردم پایه 19فجر
فرمانده لشکر عملیاتی مردم پایه 19فجر گفت:امروز هیچ قدرت نظامی جهان جرأت رویارویی با ایران را ندارد.
سردار اسکندر دانشمندی، فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر استان فارس و از یادگاران دفاع مقدس در یادواره 23 شهید شیمیایی شهرستان کازرون با عنوان «نفس های بریده بریده» که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون، در این دانشگاه با حضور خانواده معظم شهدا، رزمندگان، دانشجویان، اساتید و جمعی از مسئولان برگزار شد اظهار داشت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران، ایمان، فهم و بینش، اعتقاد به ولایت و رهبری و همچنین حضور حماسی در مناسبت های مختلف از جمله 9 دی و 22 بهمن هست.

وی دلیل اصلی بحران سوریه را مبارزه استکبار با استقامت و پایداری ایران اسلامی دانست و عنوان نمود: آمریکا در کشورهای اطراف ایران شکست خورد و نتوانست سیاست های خود را اجرا کند و از طرفی با ورشکستگی اقتصاد داخلی مواجه شد، به همین دلیل اجازه دخالت در سوریه را به ترکیه داد و ترکیه قول داد که سه تا شش ماهه کار سوریه را یکسره کند، اما به دلیل مقاومت و ایستادگی مردم و دولت سوریه، این آرزوی خونین محقق نشد.

امروز هیچ قدرت نظامی جهان جرأت رویارویی با ایران را ندارد

فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر استان فارس اظهار داشت: زمانی که کشور ما در تنگنا و سختی های جنگ بودیم، کشور سوریه تنها کشور عرب منطقه در کنار ما ایستاد و مقاومت کرد و در بین کشورهای عربی سوریه و لیبی بودند که ایران را تنها نگذاشتند و خریدها و مایحتاج نظامی، غذایی و دارویی ما به نام سوریه خریداری می شد و به میدان های جنگ می‌رسید.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به گوشه هایی از حضور مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان به ویژه در منطقه خاورمیانه تصریح کرد: اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون شهدا، مجاهدت های امام راحل(ره) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری  می باشد باعث ضعف نظام سلطه و در رأس آن آمریکای جنایتکاری است که روزی مدعی سیطره بر تمام جهان را داشت.

امروز هیچ قدرت نظامی جهان جرأت رویارویی با ایران را ندارد

سردار دانشمندی با بیان اینکه قدرت اصلی انقلاب ناشی ازخداباوری و توحید است، بیان داشت: امروز هیچ ارتش نظامی در جهان جرأت رویارویی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی در پایان از دانشجویان خواست که باید هوشیار بود زیرا دشمن در عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی تجربه زیادی داشته و هرگونه غفلت در این عرصه سخت و گسترده منجر به آسیب های فراوانی برای انقلاب و نظام اسلامی خواهد بود.

امروز هیچ قدرت نظامی جهان جرأت رویارویی با ایران را ندارد

در ادامه گروه سرود مدرسه شاهد رصاف و سرود حماسی رضا ملک زاده و همچنین مداحی رضازاده از مداحان عصمت و طهارت اجرا و در پایان مراسم از خانواده های معظم شهدا با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: