آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
وعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
توسط واحد فرهنگی حوزه5بسیج امام باقر(ع) انجام شد :
boletوعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
کد خبر: ۱۲۰۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
فرمانده سپاه بقیه الله(عج)شیراز
فرمانده سپاه بقیه الله(عج)شیراز خبر داد:سه گروه جهادی به مناطق محروم در ایام نوروز 1398 اعزام خواهند شد.
سرهنگ دوم پاسدار مجید علی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه ا...(عج)بیان نمود:در ایام تعطیلات نوروز گروههای جهادی سپاه ناحیه بقیه ا...(عج) شیراز به استعداد 150 نفر در قالب سه گروه جهادی امام جواد(ع)،شهید برونسی و صابتون به مناطق محرم شهرستان شیراز و شهرستان جهرم و شهر میمند اعزام خواهند شد.
وی افزود:این گروههای جهادی فعالیت های در زمینه های همچون عمرانی،فرهنگی،اجتماعی،بهداشت و درمان،اشتغال زائی،ورزشی و... در مناطق محرم خدمت رسانی خواهند نمود.

سرهنگ دوم پاسدار علی پور توصیف نمود:خدمت رسانی به محرومین شیرینی دارد که اگر آن را درک کنیم این توفیق را پیدا خواهیم کرد که در ایامی که عموما در دید و بازدید و سرگرمی و تعطیلات می باشد این حرکت و خدمت رسانی فراموش نمی شود و حضور و خدمت رسانی بر همه چیز ترجیح داده خواهد شد.

وی تاکید کرد:تفکر و روحیه بسیجی یعنی همین خدمت رسانی بی منت و با افتخار به مردم که عزیزان بسیجی آن را درک و دواطلبانه در مناطق کم برخوردار حاضر و فعالیت می نمایند.

فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)اشاره نمود: این گروههای جهادی از25اسفندماه در مناطق محرموم شروع به فعالیت و تا پان تعطیلات نوروز جهت کمک به رفع محرمیت زدائی در این کار خداپسندانه نقش ایفاء خواهند نمود.

وی تصریح داشت: هزینه های برگزاری و برپائی این اردوی جهادی که شامل تامین مصالح،دارو و... می باشد از محل اعتبارات بسیج سازندگی و کمک های خیرین می باشد که در این اردو توسط این سه گروه جهادی هزینه خواهد شد.

وی گفت: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران احیای تفکر شیعی و ولائی است که این تفکر به ایجاد بسیج عینیت یافته است و عزیزان بسیجی عاشقانه و داوطلبانه در راه خدمت رسانی به مردم دارای شور و نشاط و انگیزه و عمل انقلابی هستند و یقینا عزیزانی که در این عرصه ها شرکت می کنند و این روحیه و تفکر را دارند از سرمایه های کشور و انقلاب می باشند.

فرمانده سپاه بقیه ا...(عج) در پایان اعلام آمادگی نمود در صورت همکاری مسئولین و خیرین گروههای جهادی سپاه ناحیه بقیه ا...(عج) فعالیت و خدمات کسترده تری به مردم و خانوادههای نیازمند در مناطق کم برخوردار انجام خواهند داد.


نام:
ایمیل:
* نظر: