آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
وعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
توسط واحد فرهنگی حوزه5بسیج امام باقر(ع) انجام شد :
boletوعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
کد خبر: ۱۲۰۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بقیه ا...(عج)
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بقیه ا...(عج)گفت: راهیان نور بهترین فرصت جهت حلقه وصل به شهدا می باشد. ح
جت الاسلام والمسلمین حسین علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بقیه ا...(عج) شیراز در مراسم اعزام 360نفر از زائرین کاروان راهیان نور که در پارک اتوبان شهید چمران برگزار شد ضمن گرامی داشت یادو خاطره شهدا بیان نمود:ادوی راهیان نور در ایام نوروز نمونه بارزحرکت های جهادی و ارزشی در انقلاب اسلامی می باشد.
وی تصریح نمود:این اعزام به دلیل حضور 16خانواده شهید دفاع مقدس در بین زائرین کاروان ویژه می باشد که باید قدر نهیم و خانواده شهدا ضمن احترام و همراهی در سرزمین ها از خاطرات شهدا از زبان خانوادههای محترمتشان بهره ببریم.
حجت الاسلام والمسلمین علیزاده ضمن بیان خاطراتی از شهدا اردوهای راهیان نور را در راستای تجدید عهد و پیمان با آرمان های مقدس شهدا و ولایت دانست و اشاره نمود:  ادامه راه شهدا اخلاق حسنه،ایثار و از خودگذشتگی در بین کاروان باید الگوه باشد و نظم در کارها و امورات در کاروان باید از اولویت مسافران عزیز باشد.
همچنین سروان پاسدار افکاری در حاشیه این اعزام تصریح داشت: این اعزام از عمدتا از مناطق کم برخوردار در طرح شهید اسکندری شهر شیراز می باشد که عزیزان به مدت 5روز در ایام نوروز98 از مناطق راهیان نور جنوب کشور بازدید خواهند نمود و 16خانواده شهید و 4روحانی مبلغ رائرین را همراهی خواهند نمود. نام:
ایمیل:
* نظر: